De Top 30
- Geej se lèllike voel hod!
- Ces't le ton qui fait la music ~ Rue Rapide
- WAS IT A CAR OR A CAT I SAW >
- Ik sta op de brug en steek een vinger in mijn gat, het rijmt wel niet maar het dicht wel .
- Van Der Gijp heeft het blijkbaar niet zo begrepen op de Rode Duivels. Dat is niet erg. Van sommige mensen is de mening niet belangrijk.
- Gewoon een hert van m 'n broer z' n spieren. Avi Lol ik doe mijn best om geconfronteerd te worden met een lepel. Hou je van?? Lol
- tepelstreeltje666: wa is er met de klompany?
- There cannot be a crisis next week. My schedule is already full. (Henry Kissinger)
- Grela Vorkest, NLP-coach voor strontvliegen, staat bekend om haar welig okselhaar waar ooit een hamster in verdween en nooit teruggevonden werd
- wie niet horen wil moet maar luisteren
- Het ging er weer bijzonder ruig aan toe bij de Kneutersen; Anthony is vlak na openingstijd naar de Aldi gegaan en Ma bekeek een herhaling van "Thuis"
- We begrijpen dat je maandag misschien afwezig bent wegens het offerfeest. Het is alleen en beetje 'kort dag' om een ander rund te vinden
- Was ik maar een wolk...
- Rana returns to bedroom to find kitty barf all over the bed
- impact au répaire rouge
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
De eigenzinnige Top van www.eluterius.be
De Eigenzinnige Top-30 is een wekelijks samengestelde top van nummers waar jij voor gestemd hebt. Wij hanteren de regel: als jij een nummer in de top wil stemmen, dan doe je dat. Als jij deze week aanhoudend al een nummer van Richard Harvey in je hoofd hebt en je wil dat in de top zien staan, dan stém je daar gewoon op!Elke stijl en elke periode is toegestaan. En we beperken ons niet tot singles, ook albumtracks zijn welkom!
☆ De Top-30 van week 01/2024 <
#
ARTIEST - Titel
Score
HP
VW
AW
☆ Maak een Spotify playlist van deze Top-30
☆ Verdwenen uit de Top-30:
☆ De langst genoteerde nummers
#
ARTIEST - Titel
AW
10



