Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Drinking bear is easy. Trashing your hotel room is easy. But being a Christian, that´s a tough call. That´s rebellion. ~ Alice Cooper
- Je kan je tennisracket ook in je bed leggen om de angst ervan te overwinnen, maar zeg nu zelf, wie heeft er nu angst van tennisrackets?
- Als kind dacht ik dat tampons ongeveer de afmeting hadden van een augurk of vleeskroket.
- Gazondabbertje
- ... en toen zei de prins tegen Assepoester dat ze haar muil moest houden
- Opschortingsmelding. Hallo, We kunnen uw betaling niet voor de volgende betalingscyclus van uw abonnement hebben. Daarom hebben we uw lidmaatschap opgeschort. Maar uw huidige abonnement is actief totdat het afloopt. Uiteraard willen we je graag nog een keer zien, klik op onderstaande link om je gegevens te valideren.
- Moet ik dan mijn rijstijl aanpassen aan die fucking egoïstische snelheidsmaniakken? Nee, dat hoef ik niet. En vooral: NEE, DAT DOE IK NIET.
- ja maar dat was gisteren al gebeurd
- ------------------- ff afbakenen voor mooier overzicht he ;) -------------------
- Hee
- De familie Kneuters heeft al verschillende scheetsrampen overleefd
- Ergens op bezoek gaan en dan plots beseffen dat er ook in dàt huis ergens vuil ondergoed ligt... Brrr!!
- beter een goede buur dan een hoge huur
- de kerstman bestaat niet!!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
