Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Music is the wine that fills the cup of silence ~ Robert Fripp
- Leekens, het enige positieve wat gij voor de duivels hebt gedaan, is vertrokken om er bij brugge ne puinhoop van te maken. En ik zal u daar eeuwig dankbaar voor blijven. dikke prutser
- Afgezaagde reclameslagzinnen heruitgevonden
- Een herfst zonder stormen is als een vrouw zonder vormen
- Don’t worry, dude. Card number is required to get The Real Weird BeatOMatics Volume free 14-days access to hundreds of thousands different files
- 094637980828 = catnr van "Love"
- Waar bevindt kryptoniet zich in het periodiek stelsel?
- De Couckcouck is een vogel die zijn eieren in de nest van een Ander lecht
- Voor niemand interessant, deze hele site niet
- De kampioen is uitgerekend witte wijn, welke de gebruiker een waar draaiorgel schetenfestival kan bezorgen en in recidieve gevallen zelfs een gecompliceerde, vaak dubbele bilfractuur.
- Paard trapt man in ziekenhuis bij Derbyclub Opglabbeek. WTF DOET EEN PAARD IN EEN ZIEKENHUIS??
- Respect (only) runs both ways. And so does the lack of it.
- Seg MightyGhost69, weer op kosten van de zaak aan´t surfen ja!?! Seg MightyGhost69, weer op kosten van de zaak aan´t surfen ja!?!
- Het zou kunnen dat het overmatig alcoholgebruik me belet om diudelijk te knunenn tpyne, maar eijss blemlse hbegvs jesnads be,!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
