Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- She Brought Colors To My Life ~ George Strait
- Re: Defour begrijpt enkele ploegmaten niet () Het buitenland wenkt voor veel van die spelers. En ze moeten er niet eens ver voor rijden : Luxemburg!
- reutelkeutel
- Новости: РБК: Мини-сериал «Экология» предлагает расширить сфинктер получателей помощи. Минэкономики предлагает компаниям, рассчитывающим на государственную помощь. служба поддержки!
- op je paspoort.... ´Sex:´... bedoelen ze nu M. de M van Meisje, of V, de v van vent?
- Tussen wat wordt gezegd en niet bedoeld en wat wordt bedoeld en niet gezegd gaat de meeste liefde verloren
- Busbestierder bij De Lijn (2009–heden)ma
- Opletten wanneer je een dik gesmeerde boterham met pindakaas eet en dan jeuk in de oorholte krijgt. Het is niet omdat het er hetzelfde uitziet, dat het ook hetzelfde smaakt.
- dus, het is beter dat het 's winters weer koud wordt, zodat we meer moeten stoken en vervuilen, en zo de aarde weer opwarmen?
- over jezelf vertel je beter niets, dat doen de anderen wel als je weg bent.
- Met de hangende pootjes tussen de benen
- In de videoclip is hij te zien, vrolijk dansend en getooid met een koppijnbril
- Hààààd ik màààr iemand om op te houwe!
- Ik kon wel door de grond zeiken van schaamte!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.