Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I left school at 17 and was a star by the time I was 18... in certain parts of the world anyway ~ George Michael
- driemaal werf voor Branko Strupar!
- Reading Kwotes, if you think this is culture, sport or entertainment, you are a stupid cunt.
- Chuck Norris is saai en zijn films zijn dat ook
- Gedaan met die optimistische, vooruitstrevende, tolerante, open-minded goedzak mentaliteit van me.
- Zoals je ziet is deze luchtinlaat strategisch geplaatst: met de opening naar de voorruit toe en nét niet in het midden van de motorkap. Je moet er maar op komen!
- Het is niet omdat ik qua studies minder geluk heb gehad dan jij, dat je er automatisch van uit mag gaan als zou ik het IQ van een putdeksel hebben, jij onfatsoenlijk persoon!
- de dolle fratsen van Freya!
- we're extreemly happy to have clicked on the web site, it is really what my friend and I have been hoping for. The specifics on this web site is with
- Ai, heb nu zulk zuur mens naast je horecazaak wonen... Ze ruikt niet het eten, ze ruikt geld!
- Stef456 ik heb ook een afkeer richting de smette, maar als ge dat dan toont, doe het dan wel goed
- Wie is je favoriete fictieve personage? - God
- De vijfde golf, de tiende wolf
- de dj draait door
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.