Voeg een pseudoniem toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I´m a tidy sort of bloke I don´t like chaos. I kept records in the record rack, tea in the tea caddy, and pot in the pot box ~ George Harrison
- Eetkamertafel met rotan stoelen. GËËN gebruikschade en dus als nieuw. WEG IS WEG
- WIJ WILLEN DAT TOINE,
- Wat zou het een mooi toeval zijn als ze bij het VERBOUWEN van het nieuwe FCBstadion, de speler VERBAUWhede terughaalden!
- je statusupdate straalt frustratie uit, je lokt reactie uit, en als ik dan vraag wat er scheelt ben je meteen ook maar kwaad op mij. Ja, jij komt er wel.
- The following people are gay:
- haast en spoed geven zweet en bloed
- la vengeance est un plat qui se mange froid
- I am the god of Bruges
- Wedstrijd in vierde provinciale overschaduwt door racistische uitspraak. OverschaduwT, HBVL? Serieus???
- Willem Verbraad, breiconstructeur in een home voor delinquenten, heeft zich tijdens zijn eerste tongkus zodanig verslikt, dat hij er bang voor is geworden en dit enkel nog met zichzelf wenst te doen
- ik heb echter geen trechter
- Vanaken moet luisteren en doen wat ik zeg. Zij moet vooral niet zeuren
- (zeep) *blöw-öw-sriiieebblsk-blöwöwöwscccchhhhhhhhhhhhhhhh* (9/9/2002 22.35)
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pseudoniemen, bijnamen, schuilnamen en gestileerde schrijfwijzen

Je moet ingelogd zijn om deze info in te kunnen geven.