Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- de zwemleraar gaat kopje onder
- in geval van nood eten we worst zonder brood
- Religie: onderdanig zijn aan idiote wetten die je jezelf oplegt, schrik hebben voor iets wat je jezelf wijsmaakt en jezelf superieur voelen tegenover andersdenkenden
- weirszak!
- apapapaapaa
- Uit mijn oeuvre: Mammoet je toch eens kijken welke kolossale dieren er vroeger geleefd hebben!
- Sta me toe om jou hiermee keihard uit te lachen
- Oh... en leer godverdomme spellen als je gaat lopen bedreigen!
- El'n Jaahn & Kicki Dee, El'n Jaahn & George Maikel, El'n Jaahn & Blue. EL'N JAAAHN!
- beter teveel gedronken dan op 1 been staan wankelen
- Oh ja, dat is een goeie. Wat voor een mensen ken jij? En leer godverdomme spellen, gebruikteN.
- Awesome Ausems!
- Salmay Dalmay Adonay.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, donderdag 18 december 2025. Dag 352 van het jaar, week 51
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 18/12:☆ 18/12/1973: geboortedatumJason Jaker Huber
☆ 18/12/1929: geboortedatumNick Stabulas
☆ 18/12/1974: geboortedagKnut Schteiner
☆ 18/12/1983: trouwdatumKeith Richards
☆ 18/12/1950: geboortedagRandy Castillo
☆ 18/12/1943: geboortedagKeith Richards in Dartford
☆ 18/12/1974: geboortedatumRaymond Herrera
☆ 18/12/1969: geboortedatumAndy Miller
☆ 18/12/2001: sterfdatumClifford T. Ward
☆ 18/12/1976: geboortedatumAlcides Burn
☆ 18/12/2003: overlijdensdatumSergio Banna
☆ 18/12/1987: sterfdatumConny Plank
☆ 18/12/2019: sterfdatumMartjo Brongers
☆ 18/12/1989: geboortedatumMauticio Diaz
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Mayfair
★ Ackomas
★ Kelelawar Malam
★ Space Uncorn On Fire
★ Baäl-Peor
★ Die Knappen
★ Arcem
★ Terrible Sickness
★ Hammonds
★ Edane
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Grant & Forsyth - The Sun Ain‘t Gonna Shine Anymore (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Klacht: Re: GERECHTERLIJK ONDERZOEKDIRECTORAAT-GENERAAL VAN DE FEDERALE POLITIE Ik ben de heer (Naam ergens gevonden, klinkt bekend in de oren), comm... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
8
9
10
11
MICHèLE TORR - Lui 29
12
SILVERTEAR - So Deep 21
14
STRUGGLER - Night Fever 27
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
20
SCHMUTZ - Love Games 18
22
23
BON IVER - Second Nature 11
24
26
27
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts





