Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- Of course, I want to sell this record - there's no point making it otherwise ~ George Michael
- While all attention goes to the windy sound and the green arrow, nobody notices the pirate ghost appearing in the dark window above the porch
- je moet een gegeven paard niet in de muil zijken
- Hallo mooie man hoe gaat het met je? Ik ben nieuw op Facebook en ik wil graag een uitnodiging om vrienden te maken.
- Krijg je met al dat inpoort volk bij de gemeente
- Ich kann nicht küssen meinen neck, ich versuche und versuche aber 's hat kein zweck!!!
- in geval van nood eten we worst zonder brood
- Het is 'NAAR' huis en niet 'NA' huis. Je zeg ook niet dat je je HA kamt maar je HAAR
- My name is Tyson. Jack Matthew Tyson
- Of die van die moeder die op de slaapkamer van haar zoon komt en ziet dat hij weer met zijn denkbeeldige vriend aan het praten is, en dan tot God bidt om hulp.... WOEHAHAHA!!
- Je hoeft je niet altijd aan te passen aan je omgeving. Als je tussen idioten zit zou je idioot zijn om ook idioot te worden
- Mijn perforator leegmaken voelt aan als carnaval in het Corona tijdperk (RT)
- hoe langer ik m´n zeik ophoud, hoe meer scheten ik produceer. Heeft u dat ook dokter?
- Ik heb vandaag een stuk of 4 'reels' op facebook niét bekeken. Mijn leven suckt!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, woensdag 04 februari 2026. Dag 35 van het jaar, week 06
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 04/02:☆ 04/02/1948: geboortedagAlice Cooper
☆ 04/02/1995: Op deze dag kwam Bit Machine & Daisy Dee binnen in de hitparade met "Somebody Real"
☆ 04/02/2000: sterfdatumJoachim Ernst Berendt
☆ 04/02/1975: geboortedatumBrainpower
☆ 04/02/1942: geboortedatumFrank Zander
☆ 04/02/1963: geboortedatumBryan Mantia
☆ 04/02/1980: geboortedagCameron Muncey in Melbourne, Australia
☆ 04/02/1961: geboortedatumMick Reggus
☆ 04/02/1988: Op deze dag kwam Franky Boy binnen in de hitparade met "Wat Ruist Er Door Het Struikgewas"
☆ 04/02/2011: sterfdatumClay Hammond
☆ 04/02/1982: sterfdatumAlex Harvey. Oorzaak: hartaanval
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Icon
★ Mental Cruelty
★ Desastre
★ Feeble Fetus
★ Aquelarre
★ Idol And The Whip
★ Adamantium Xx3
★ Fenria
★ Question?
★ Breloque
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Grant & Forsyth - The Sun Ain‘t Gonna Shine Anymore (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Probleem: Mijn man doet raarHey Brigitte Ik, of beter gezegd mijn man en ik, zitten met een bijzonder probleem. Wij zijn 15 jaar getrouwd en... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts





