Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Of course, I want to sell this record - there's no point making it otherwise ~ George Michael
- De overeenkomst tussen een sinaasappel en een faecalie: komen allebei uit een warme plek
- Ik ben de belichaming van het woord "IRRITANT"
- Bralziak Cniffpser
- In Honduras wordt elk anderhalf uur iemand doodgeschoten. In Dogduras becomes each half hour somebody dead geshot.
- After looking over a few of the articles on your site, I truly appreciate your way of writing a blog. I book-marked it to my bookmark site list and
- de snor in de keel krijgen
- Urine stinkt naar pis!
- Heet in Deurne: man, ontdekt de geheime inkomsten van zijn vrouwë
- Lida Krinnen, een obsessieve vraatchirurg uit Mechelzande, heeft haar lichaam in drie zones (spreek uit: zaahnes) ingedeeld: "hier", "daar" en "soms".
- Doe geen vergeefse moeite om eloquent over te komen als je het verschil niet eens kent tussen egoïstisch en egocentrisch
- Geef binnen de 25 seconden de ontegensprekelijke link aan tussen asperges, hoofdtelefoons en grondverf
- Ik heb stress maar ik weet niet meer wat ik moet doen tegen de stress. Meditatie en yoga helpt niet meer... Weet met mezelf geen raaf meer.
- DE EO MAG STOPPEN MET HUN KUTSPAM
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Triggerhappy
Silla, 2005-09-14

Op Kanaal2 zijn ze onlangs begonnen aan een seizoen 'Triggerhappy'. Eigenlijk letterlijk gepikt van de Britse versie, maar dat zijn we ondertussen al gewoon natuurlijk.
Hier enkele sketches uit de originele versie om je een idee te geven:
- Op de golfclub.
- In de supermarkt.
- In de relax-zone.
- In de zoo.
Wel weer geduld uitoefenen aub. Enjoy....

Op Kanaal2 zijn ze onlangs begonnen aan een seizoen 'Triggerhappy'. Eigenlijk letterlijk gepikt van de Britse versie, maar dat zijn we ondertussen al gewoon natuurlijk.
Hier enkele sketches uit de originele versie om je een idee te geven:
- Op de golfclub.
- In de supermarkt.
- In de relax-zone.
- In de zoo.
Wel weer geduld uitoefenen aub. Enjoy....
~ Bekeken: 78 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
ED SHEERAN - Afterglow 27
18
21
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
23
ABC - All Of My Heart 23
26
SEAL - Kiss From A Rose 12
28


Rechts

