Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Music Is My Life, It Is A Reflection Of What I Go Through ~ Lenny Kravitz
- Voor mij persoonlijk was het wel één van de betere jaren... Qua... jaar...
- In de boekhouding, of beter gezegd, in de jaarplanning van dit pretpark werd duidelijk melding gemaakt dat er op die dag een klant diarree moést krijgen door een bedorven hot-dog te eten
- Goh ja, weette? Ik 'em echt zoiets van, wa is deeeees, da is eigenlijk echt kweeniehoe stom of zo zeg maar, al zeg ik het zelf
- Sorry Bearnice, maar mijn liefde voor mijn paarden gaat verder dan voor jou... En ook verder, véél verder dan gewoon paardrijden en wat borstelen op zondagvoormiddag... Snap je?
- Tegen wil en drank word ik gezien als zuipschuit!!
- Don't irresponsibly run roughshod over this and wreck people's lives!
- Fred Verhelsberghe, bio-inzeniœur, slikt regelmatig chipjes in zodat hij via gps zijn faecaliën kan tracken. Ziekelijk.
- Hey, make me (um today! I know you like me, I read it in your eyes Welcome to the world of big sxx! Don't show this to your mom Sitting there is wasting of time!
- Misschien ben ik wel te idealistisch voor deze wereld...
- 15.15 The Big Met Theory 15.35 How I Bang Your Mother
- VUILE MESTMUIL, GA JE TANdeN POETSEN! Je SMOEL STINKT NOG HARdeR DAN EEN AFVALBERG
- Jou een 'zielig hoopje stront' noemen zou een pertinente belediging zijn voor elk stuk kak dat er in het hele bestaan van de aarde, door mens of dier gescheten is
- Dit wordt het mooiste stadion in België, misschien zelfs in Europa” - en dan komt Cercle een stok in de wielen steken. Hahaha!!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Pamela Anderson-Nipple alert...
Anthony, 2005-06-27
Pamela Anderson en de rijken der aarde...enkele weken terug mocht ze even van Donald Trump zijn stinkende bek genieten.
Vorige week werd ze betaalt om het 21-jarig jubileum van Virgin Atlantic op te vrolijken en haar tepels wat vrije lucht te gunnen:
Foto 1 Foto 2 Foto 3

...
Pamela Anderson en de rijken der aarde...enkele weken terug mocht ze even van Donald Trump zijn stinkende bek genieten.
Vorige week werd ze betaalt om het 21-jarig jubileum van Virgin Atlantic op te vrolijken en haar tepels wat vrije lucht te gunnen:
Foto 1 Foto 2 Foto 3
...
~ Bekeken: 25 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 17/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
5
6
7
8
12
14
DOE MAAR - Nachtmerrie 8
16
POND - Young Splendor 14
22
SYSTEM 01 - Drugs Work 18
23
24
THE SHINS - Phantom Limb 30
25
DEVO - Girl U Want 6
26
27
29
30
31
BOTS - De Lange Weg 10


Rechts


