Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- Carle de scheteraere
- ik heb ne hond gekocht iedere keer als de deurbel gaat gaat die in de hoek staan :s:s ah ja das ne bokser
- my wife and I have been hoping for. The type of up to date info on this forum is excellent and helpful and will help my wife and I in our studies twic
- Ja dat zal zijn lang is een veldspelers maar licht meer op de grond als hij speeld
- Weinig is veel, als het van een echte vriend komt !!!!
- Heralsius Konterman, aquariumontwerper in zijn vrije tijd, is van mening dat sommige mensen "er beter mee zouden stoppen". Wie hij dan bedoelt, en waarmee ze moeten stoppen is natuurlijk niet geweten.
- Het zou mooi zijn mocht ik de plooien die de tijd heeft gevormd gewoon kunnen gladstrijken. Ik voel me de laatste tijd namelijk niet zo comfortabel tussen al die kreuken.
- Robèt Van Bakoven
- De grootste sekte ter wereld wil de tentakels der hypocrisie nog eens uitgooien
- Alles wees erop dat het weer een spetterende avond ging worden, en dat werd het ook: ik kreeg diarree
- Ik heb mij ge-out als kaalkop. En de meeste mensen bleken dat al aan mij gezien te hebben.
- Defensief loop het de laatste tijd goed, maar voorin mogen we wat scherper zijn
- Het is niet omdat ge uzelf de Kanaries noemt dat ge de bezoekende fans in een volière moet steken hè
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
OrT & DeLa op JimTV!!!
Eluterius, 2004-11-29

OrT & DeLa op de Vlaamse televisie... het lijkt enigzins onmogelijk, maar als we allemaal de petitie tekenen kunnen we misschien wel iets forceren!
...

OrT & DeLa op de Vlaamse televisie... het lijkt enigzins onmogelijk, maar als we allemaal de petitie tekenen kunnen we misschien wel iets forceren!
...
~ Bekeken: 182 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29


Rechts


