Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- Je zus roept... alle kleine kinderen
- Rijpe vrouw die de lokale mens zoekt!
- Nee nee nee, ge snapt het dus nog altijd ni he!
- Onno Braaknagel, ontwikkelaar van wikkels en wokkels, verhuist volgende week naar Heusden-Aan-Zee. De verhuis zal live gevlogd worden bij voldoende geïnteresseerden, dus hoogstwaarschijnlijk niét.
- The Filth Sense: 'I see naked people'
- Dan stinkt je vinger wel naar de sjtroondt, maar dat is niet erg. Promótie maken, dáár gaat 't om!
- Arlotte Vertigt, de overmaats gesamplede volksvertegenwoordigster van vertegenwoordigers, is zo rebels dat ze overdag nachtcrème draagt
- 19cc: Am I having some sort of magic mushroom flashback?
- Heet in Deurne: man, ontdekt de geheime inkomsten van zijn vrouwë
- met de neus in de taart vallen
- 'Het staat in de bijbel' is helaas geen bewijs dat god bestaat, het is een goedkope manier om jezelf achter leugens te verstoppen
- Heralsius Konterman, aquariumontwerper in zijn vrije tijd, is van mening dat sommige mensen "er beter mee zouden stoppen". Wie hij dan bedoelt, en waarmee ze moeten stoppen is natuurlijk niet geweten.
- dit is geen test, dit is een proef!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Iedereen kan tekenen!
Eluterius, 2004-07-28
Online tekenen, je tekening rechtstreeks op de site saven en er commentaar op krijgen, het kan!...
Online tekenen, je tekening rechtstreeks op de site saven en er commentaar op krijgen, het kan!...
~ Bekeken: 25 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
6
7
8


Rechts


