Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Anarchy is the only slight glimmer of hope ~ Mick Jagger
- my name is bond, duivenbond
- Elis, de schepper´s vieze oom bedacht raadzaam hoe hij haar tweede garage kon inpalmen voor onwettelijke doeleinden
- moeskroen is beschuldingd van oplichding rei voor wat trek geen punten af of uit de competitie oplichting rei dat moet uit onsen voetbal competitie
- Dosiane Kraal, voormalig kindsterretje, begint spontaan uit haar bek te gisten als haar moeder belt.
- Waddist? Weer jeuk aan de keutel of wa
- Ik spreek vele talen behalve chinees, en japans is chinees voor mij
- dσn't fαll вєhínd чσur fríєnds αnd gєt stαrtєd wíth trαdíng nσw!
- schijten als een olifant met diarree
- is dit normaal gedrag voor een minister van justitie? Ik vraag het voor en clown die denkt dat da dus volstrekt normaal is.
- JP kumt een 30 minute later vandaag ... dé is nog effe ontstopper hale biej de Carrefour vuur de linkse vrullie wc
- Heeft de mensheid aan het einde van de ijstijd ook zoveel trammelant gemaakt van de opwarming van de aarde?
- waarom zitten mannen in de kroeg ? ze hebben een vrouw of ze zoeken er een
- gij bent de mijne als ik u tegen kom paarse homo
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Tesa tape...
Kojak, 2006-03-09
Mevrouw Pamela Anderson,niet echt het schuchtere,verlegen type...doch deze keer had mevrouw liever dat haar belankgrijkste bron van inkomen niet zichtbaar zou zijn voor de fotograven,dat werd dus tapen:
Gallery (Klik op de foto's voor groter formaat)

Extra: Video Pamela Anderson...met dank aan Nieko ;-)...
Mevrouw Pamela Anderson,niet echt het schuchtere,verlegen type...doch deze keer had mevrouw liever dat haar belankgrijkste bron van inkomen niet zichtbaar zou zijn voor de fotograven,dat werd dus tapen:
Gallery (Klik op de foto's voor groter formaat)
Extra: Video Pamela Anderson...met dank aan Nieko ;-)...
~ Bekeken: 75 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
ED SHEERAN - Afterglow 27
18
21
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
23
ABC - All Of My Heart 23
26
SEAL - Kiss From A Rose 12
28


Rechts

