Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- What the fuck do you think you´ re doing? ~ Madonna
- als de dikke mager is geworden is de magere al lang dood.
- Kaat wordt kwaad, corneille is blij
- ... Je komt mekaar tégen!
- Koppel wil hond uitlachen maar moet snel naar binnen vluchten door aanvallende beer
- Sorry dat ik jouw afgezaagde, belegen grapjes totaal niet goed vind, meneer alexx FAGNEW
- Het poesje uit het slipje kijken
- Racing Genk heeft haar lot voor plek 4 niet meer in eigen handen. Als het zelf wint op het veld van AA Gent moet het nog altijd hopen dat Club Brugge thuis haar werk doet tegen AA Gent
- DAC Kersentrekkers, dat moet een tof clubje geweest zijn!
- Ik ga enkele dingen veranderen in mijn leven. Als je niks van mij hoort ben jij één van die dingen
- is het aan het vriezen, mag je buiten niezen
- Hurgh Nancy!! Beer!!
- Raar dat NL'ers "hoi" zeggen bij een afscheid. Zeggen ze ook "tot ziens" als ze ergens binnenkomen?
- Op 3 en 4 Mei 2001 worden in de Koninklijke Schouwburg in Den Haag twee rexc3xbcnieconcerten gegeven door de vier originele leden.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
U2 of Michael Jackson?
Eluterius, 2004-07-02
Voor mij is de keuze gemakkelijk, maar mijn stem alleen is niet voldoende! Wie is volgens jou het pop-icoon van de laatste 25 jaar?
Stem!...
Voor mij is de keuze gemakkelijk, maar mijn stem alleen is niet voldoende! Wie is volgens jou het pop-icoon van de laatste 25 jaar?
Stem!...
~ Bekeken: 25 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
6
7
8


Rechts


