Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Excuse me while I kiss the sky ~ Jimi Hendrix
- Don't ever make a long term decision based on a short term emotion.
- Dennis Overbaks, een ex-New-Waver die destijds mensen voor 'mascaranicht' uitschold, is nog steeds van mening dat je alles MacGyvergewijs met een zakmes kan herstellen
- het zijn de witte dagen voor kerst
- Er guckte, als hätte er in Köln Donner gehört
- Mister Brode, I have reason to believe you're FUCKED!!
- Urinoir zijn hier de toiletten? Quoiblief?
- En hoe ga ik je herkennen? Ik heb je jaren niet meer gezien! Je hebt toch ondertussen geen baard of zo gekregen? Of borsten?
- als de hemel naar beneden valt zijn ook de mussen dood
- grotesko is ne schat van ne vent!
- Ga boven bij uw vriendje Lambert nog maar wat de chocoprins uithangen, krijgt ge misschien nog wat promotie
- Ik snap niet wat die Drol Van Den Piessche in de politiek doet
- Geef binnen de 25 seconden de ontegensprekelijke link aan tussen asperges, hoofdtelefoons en grondverf
- en als de jeugd drugs nemen zuipen en niet anders dan ruzie ellende miserie dat mag een sigaret roken boete 500euro ga een gaan wandelen met een hond al destront dat de mensen van hun eigen hond niet opruimen boete leuk he op speelplein met je kind en constant hondestront boete ???
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Propjes gooien
Zeep, 2006-03-03

Verveel je je in de klas? Uiteraard. Propjes gooien is een optie, maar als de leerkracht je betrapt mag je het bij de directeur gaan uitleggen. Behalve als je het virtueel doet! Mik op de vuilbak en houd ook rekening met de effecten, het lijkt simpeler dan het is!
...

Verveel je je in de klas? Uiteraard. Propjes gooien is een optie, maar als de leerkracht je betrapt mag je het bij de directeur gaan uitleggen. Behalve als je het virtueel doet! Mik op de vuilbak en houd ook rekening met de effecten, het lijkt simpeler dan het is!
...
~ Bekeken: 21 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 37/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8
9
10
12
13
14
LAID BACK - Sunshine Reggae 21
15
JUUL KABAS - Flauwekul 28
16
KOTO - Dragon’s Legend 1
18
19
20
PEGGY LEE - It’s A Good Day 13
22
ABC - All Of My Heart 14
23
SCHMUTZ - Love Games 23
24
SABATON - Camouflage 11
30
FAD GADGET - Luxury 24


Rechts

