Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- Wie dit leest, leest dit.
- bescheidenheid siert de pens
- Wat vindt Limburg van staatsiegeld op blique en plastique?
- de tandarts zet een kroon op zijn werk
- Tourcoing Wegenhulp
- ALLES MOET KAPOT!!!
- GOD BESTAAT NIET
- In dit onontbeerlijk pretpakket zit een stukje taart, een enveloppe, een sticker van Wald Disnie, een poster van Ali Campbell die een gezicht trekt, een verlopen tegoedbon te gebruiken bij een slager die allang met pensioen is en een plattegrond van Flavohoff
- Beer Bruyninchks, aalboer, heeft een verkeerde strontcentrifuge aangekocht vanuit de scatalogus van Mest Aankoop. Shit!
- Dat zijn vijven en zessen na Pasen
- kendegij geraaar kendegij geraar kendegij geraaaaaar!? (que sera)
- Metallica... They pretend to be a real rock n roll band but in the dressing room they've got dicks in their mouths
- Er kwam een bekertje bier naar beneden. Dat viel naast hem en 10 à 15 seconden later ging hij plots neerzitten. Hij zei dat hij geraakt werd aan zijn voet. Door het bier, hé. Dat is pijnlijk, denk ik.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Maagproblemen
Aldiman, 2004-05-31
Vorige week ging de Re-Invention Tournee van Madonna (1958) van start...maar het tweede concert moest al geannuleerd worden wegens maagproblemen...en dat kon je een dag eerder reeds zien aan haar gezicht.
Meer foto's van de Re-Invention Tournee hier...
Vorige week ging de Re-Invention Tournee van Madonna (1958) van start...maar het tweede concert moest al geannuleerd worden wegens maagproblemen...en dat kon je een dag eerder reeds zien aan haar gezicht.
Meer foto's van de Re-Invention Tournee hier...
~ Bekeken: 32 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
6
7
8


Rechts


