Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- If this word "music" is sacred and reserved for eighteenth and nineteenth century instruments, we can substitute a more meaningful term: organization of sound. ~ John Cage
- Het met een lange haal anaal aanbrengen van de paal was fataal voor de Waal z'n darmkanaal. Doe dan toch ook normaal!
- Heeft er iemand toevallig nog iemand een zeef die ik ff mag lenen?
- Mag ik dit gebruiken om naar mijn vader te sturen?
- Ze had een uitbrander kreeg van de politie verwacht, maar kreeg in de plaats een begripvolle agente aan de lijn
- Een remspoor is verder een term die in de volksmond wordt gebruikt voor achtergebleven ontlasting in een toilet of ondergoed.
- Uit een studie van het Instituut voor Onafgewerkte Onderzoeken blijkt dat 6 op 10 mannen
- Hi!? Topnewsagency is here.I have been working with a team of professionals for 5 years. I am highly Professional in Press release writing. I can Dist
- Mijn naam is Lorenzo, ik heb een snorenzo
- Ik ga enkele dingen veranderen in mijn leven. Als je niks van mij hoort ben jij één van die dingen
- Wat te doen als je collega stinkt, of die ene jongen in je klas waar je zo vaak naast moet zitten?
- After looking over a few of the articles on your site, I truly appreciate your way of writing a blog. I book-marked it to my bookmark site list and
- Technologie heeft haar grenezn: hoe slimmer onze spullen, hoe dommer we ons voelen
- De auto gaat bij ons pas de deur uit als hij startklaat is!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vers van de pers
Anthony, 2004-04-24
Studenten, het is een ras appart.
Er zijn er die in pornofilms meespelen om hun feestbus te kunnen betalen, wiet kweken in de les tuinieren, of hun leraars volgen met een videocamera terwijl ze in de rosse buurt uithangen.
De leslokalen gaan binnekort ook sterk op een beveiligde zone lijken en van illegaal kopieren hebben ze ook al genoeg kaas gegeten.
En dat ze kunnen eten bewijst deze jonge wel!...
Studenten, het is een ras appart.
Er zijn er die in pornofilms meespelen om hun feestbus te kunnen betalen, wiet kweken in de les tuinieren, of hun leraars volgen met een videocamera terwijl ze in de rosse buurt uithangen.
De leslokalen gaan binnekort ook sterk op een beveiligde zone lijken en van illegaal kopieren hebben ze ook al genoeg kaas gegeten.
En dat ze kunnen eten bewijst deze jonge wel!...
~ Bekeken: 174 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
15
16
SILVERTEAR - So Deep 5
17
MICHAEL PENN - No Myth 18
18
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
19
20
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
21
22
STRUGGLER - Night Fever 25
23
24
MICHèLE TORR - Lui 4
25
27
BOTS - De Lange Weg 6
28
SCHMUTZ - Love Games 13
29


Rechts


