Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I left school at 17 and was a star by the time I was 18... in certain parts of the world anyway ~ George Michael
- Doorzichtige nagellak is een ideaal vervangmiddel voor Tipp-Ex voor wanneer je geen fout hebt geschreven.
- Ik heb niks met drank, mijn hond is een teef, ik verspreid een stank en mijn mond staat scheef.
- Ik ben nu met pensioen, en ze kunnen me allemaal de bout hachelen.
- Als je bij het woord "puik" aan kots (puke) denkt, wordt het allemaal plots een pak minder feestelijk
- Ik denk dat de volgorde van handelingen die je uitvoert bij het kakken nog ingewikkelder is dan de dt-regel. Nee, ik weet dat zeker.
- Deesse, Karma, Anne, Swentel, Zeep, GoeBezig, Pilske, Fatman, Metal, |ronneke, Loesz, Prakkie, Eric, Marburg, Iets, Bitje, Malamut, Warlockje, Wieieie, Fieke, Daqu, Boeteling
- 'Een ander issue is dat er niemand aandacht schenkt wanneer ik aan het woord ben... HALLO!? IK HEB HET TEGEN JULLIE!!'
- telkens als ik iets nieuws leer, verleer ik iets anders, laatst na die tapcursus kon ik niet meer autorijden!
- de stank in de waterzuiveringsstations doet me aan je moeder denken
- Ja erg eh dien woonde in een krankpand in de sintjansstraat zoiets heeft ie niet verdiend
- gewoon nog wilder dan vermager controversieel hoort ook bij dat bij de onderburen
- *** Topic is ´Gelieve bij het binnenkomen een ´korte´ duimactie & vijf ´schietgebedjes´ (één Onze Vaderke en vier Weesgegroetjes) te doen, voor diegene die examens maken !! Good luck :)
- Maar voor hetzelfde geld hadden we het niet gezien en stond het daar een paar dagen in weer en weer.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een beetje Internet terminologie.
Aldiman, 2004-03-04
Voor de minder veel aanwezigen op het net kunnen sommige woorden nogal vreemd klinken. Bijvoorbeeld bij een whale tail DEnk je waarschijnlijk automatisch aan een grote walvisstaart en bij een camel toe aan de voetb van zo'n groot harig beest met 2 grote bulten op zen rug dat altijd in de woestijn rond loopt.
Wel in bijde gevallen zat je er niet zooo ver naast hoor......
Voor de minder veel aanwezigen op het net kunnen sommige woorden nogal vreemd klinken. Bijvoorbeeld bij een whale tail DEnk je waarschijnlijk automatisch aan een grote walvisstaart en bij een camel toe aan de voetb van zo'n groot harig beest met 2 grote bulten op zen rug dat altijd in de woestijn rond loopt.
Wel in bijde gevallen zat je er niet zooo ver naast hoor......
~ Bekeken: 18 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 37/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8
9
10
12
13
14
LAID BACK - Sunshine Reggae 21
15
JUUL KABAS - Flauwekul 28
16
KOTO - Dragon’s Legend 1
18
19
20
PEGGY LEE - It’s A Good Day 13
22
ABC - All Of My Heart 14
23
SCHMUTZ - Love Games 23
24
SABATON - Camouflage 11
30
FAD GADGET - Luxury 24


Rechts

