Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I Hate Music, Especially When It´s Played ~ Jimmy Durante
- gister 2 fleskes cristal gedronke, alcoholctrl gehad, & thuis nog 1,5 fles wijn leeggelurkt
- KVO maandag pingel en winst gemist, nu 2-0 weggegeven. Maturiteit 0,0 met al hun statistiek-aankopen.
- vaart minderen spaart kinderen en minder neuken spaart spreuken
- Afslanktips, daar ben ik vet mee.
- Galinga naknak uy, sigo man tanan!
- Neem een pauze van het stressvolle werkschema. Ga uit met je geliefden en heb plezier
- lachen als een hoer met liespijn
- krediet? nee, sorry, da's al jaren meer dan op.
- Een bitterbal, een cervela (ooit iemand bij stilgestaan dat die naam wel bijna van cerveaux moet komen? Hersenworst! Een drolvormige allegorie op het geestelijk vernuft dat het plat consumentisme dient, welke vooruitstrevende geest kon in die tijd tegen zulke avant-garde zijn?), dat was van ongeziene waarde tijdens het Interbellum!
- we're extreemly happy to have clicked on the web site, it is really what my friend and I have been hoping for. The specifics on this web site is with
- koos u die garage dus ook
- Er licht teveel strond op het strant
- Het is géén goed idee om de passages uit het jonagold-incident te citeren tijdens sollicitatiegesprekken
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
En in de douche...
Silla, 2005-12-30

Filmpje binnengekregen van een thuismatch van GBA, waarin een van de tegenspelers een rode kaart krijgt... Supporters zijn vindingrijk!
...

Filmpje binnengekregen van een thuismatch van GBA, waarin een van de tegenspelers een rode kaart krijgt... Supporters zijn vindingrijk!
...
~ Bekeken: 27 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 17/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
5
6
7
8
12
14
DOE MAAR - Nachtmerrie 8
16
POND - Young Splendor 14
22
SYSTEM 01 - Drugs Work 18
23
24
THE SHINS - Phantom Limb 30
25
DEVO - Girl U Want 6
26
27
29
30
31
BOTS - De Lange Weg 10


Rechts


