Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Music Is My Life, It Is A Reflection Of What I Go Through ~ Lenny Kravitz
- een vlieg versturen wordt 3% duurder
- zie je iets waarvan je denkt "dat hoort niet op de grond", dan raap je 't op en leg je het weg, anders wordt het hier te bont!!
- met de verkeerde vrouw uit bed stappen
- Slapen, liggen, uitrusten, is prima, maar ordinair op resortbakken dretsen echt niet!
- De heer Blanckaert legt zijn bankkaart op de drankkaart terwijl hij mijn staart aankaart en aanstaart
- Hij bleek er erg ziek uit te zien
- Omdat brood sneller schimmelt dan kaarsvet
- morgen is morgen overmorgen
- Geldkloppers, u wordt vriendelijk maar dringend verzocht mijn hol te likken en dan stante pede OFF TE FUCKEN!!!!
- Ah. En als ik gewoon direct een fricandel wil? Zonder eerst op de menukaart te kijken?
- keutelscheur - keutelgleuf - kakgat
- Ik heb mij ge-out als kaalkop. En de meeste mensen bleken dat al aan mij gezien te hebben.
- What I´ d like to have right now is for all you fat, out of shape, inner-City sweathogs to keep the noise down while I take my robe off and show you what a real sexy man is supposed to look like
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Puzzled 3
Zeep, 2005-12-07

Yes! Na Puzzled 1 en 2 is er ook nummer 3! De bedoeling van dit PnC-spel hoeven we al niet meer uit te leggen, die is wel bekend.
Je kan vanuit deze kamer ook rechtstreeks 'terug' naar Puzzled 2, misschien om te oefenen?
Succes!
via...

Yes! Na Puzzled 1 en 2 is er ook nummer 3! De bedoeling van dit PnC-spel hoeven we al niet meer uit te leggen, die is wel bekend.
Je kan vanuit deze kamer ook rechtstreeks 'terug' naar Puzzled 2, misschien om te oefenen?
Succes!
via...
~ Bekeken: 29 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
6
7
8


Rechts


