Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Less is more. ~ Rue Rapide
- De twee supportersclans raakten slaag
- The time of the Susans
- Ik hoorapparaten
- hoe konden we gaan zitten moesten onze knieën andersom staan?
- 'Hemel' en 'Hel' zijn metaforen. Ze 'bestaan' gedurende een periode in je leven echt en die hel heeft ook zijn duivel.
- Wat zijn rotatiepers?
- waar de galblaas van vol is loopt de inktpot van over
- Hij beweerde dat de schijtberg zich over pakweg een eeuw zou losmaken van de gletsjer
- Het gaat niet goed met Rinus van der Hijg; zijn angst voor fruitvliegjes heeft hem tot waanzin gedreven. Hij draagt nu constant een harnas en pampers
- Dat is niet echt een onderwerp om NU over te praten eh!
- Euhm tja... Ik weet niet goed hoe ik het moet brengen, maar euhm... Ik snap het geheel "Club Brugge" niet. Ik snàp het gewoon niet!
- Gôh wa is deeeeeeeeees, mijn maag is echt zo'n okkernootje OFSOOO
- got banned by @hesgoalme on #hesgoal by some sexist pig called "donnydeligt" I asked one simple question and was met with stupidity and misogyny
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Schuiftrap
Silla, 2005-11-28

Via de leuning van de roltrap naar beneden glijden gaat niet alleen snel, het gaat ook nog eens fout!...

Via de leuning van de roltrap naar beneden glijden gaat niet alleen snel, het gaat ook nog eens fout!...
~ Bekeken: 18 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 37/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8
9
10
12
13
14
LAID BACK - Sunshine Reggae 21
15
JUUL KABAS - Flauwekul 28
16
KOTO - Dragon’s Legend 1
18
19
20
PEGGY LEE - It’s A Good Day 13
22
ABC - All Of My Heart 14
23
SCHMUTZ - Love Games 23
24
SABATON - Camouflage 11
30
FAD GADGET - Luxury 24


Rechts

