Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- ... Just as Jesus created wine from water, we humans are capable on transmuting emotion into music.. ~ Carlos Santana
- ...en dan geven ze die een Engelse naam die ze zelf verkeerd uitspreken, ik kenneth!
- Keer tot inkom
- gooi geen oude koeien in de sloot
- Automobilist ramt vier geparkeerde wagen in Veldwezelt. Eén waag, twee wagen.
- Volgende week publiceren we de definitieve lijst van wie er nu allemaal kwaad is op wie in ons zielig klaagland. Zielige klagers.
- Schachten houden van puree in de broek, Lisa houdt van popcorn maken en Fleur houdt van maïs, praeses kijkt beamend toe.
- Doos deze oven
- Voor de inwoners is het duidelijk waar de oorzaak aan ligt.
- ik was vroeger een druk kind...
- Even een vraag voor ik je die foto stuur, was je nu geobsedeerd door, gefixeerd óp, of afgeschrikt door een geërecteerd lid?
- In een antiekwinkel vragen of ze nog iets nieuws hebben...
- Ik denk dat ik gevallen ben!
- Gillet kopt een vrijschop van Boussoufa op de bal. Wasilewski heeft de terugkaatsende bal maar voor het intikken
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
ED SHEERAN - Afterglow 27
18
21
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
23
ABC - All Of My Heart 23
26
SEAL - Kiss From A Rose 12
28


Rechts


