Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Chaos is a friend of mine. ~ Bob Dylan
- Religie gaat de wereld redden! Er wordt nu al hard uitgevochten welke religie dat precies gaat zijn maar het kómt goed!!
- Jeutemethieuke
- Ik ben nog nooit gaan zwemmen!
- De sekswerkers mogen weer aan de slag na de corona-toestanden. Wel best voorlopig nog in de ellebogen klaarkomen.
- Ah. En als ik gewoon direct een fricandel wil? Zonder eerst op de menukaart te kijken?
- Wat het ook moge zijn allemaal oprotten met die vuile tapijtknopers
- The Real Weird Beat-O-Matics
- Ja... Daarom huilt-ie ook door
- hoge bomen verliezen veel blad
- De vrieskou kan schade veroorzaken. Ook met je voorhuid moet je uitkijken
- Euh ja, we kunnen van alles doen. Maar als GIJ nu om te beginnen al eens definitief off fuckt, dan zijn we al een flinke stap in de goeie richting
- straks rapport halen LOL :p
- De nietmachine van de vervelende collega niet niet goed. Net goed.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Halloween
Morris, 2005-11-01
Zo, de halloween van dit jaar zit er alweer op, tijd dus om al die belachelijke kostuums weg te bergen en weer gewoon door het leven te gaan. Ja, dit geldt ook voor je speeltjes!
...
Zo, de halloween van dit jaar zit er alweer op, tijd dus om al die belachelijke kostuums weg te bergen en weer gewoon door het leven te gaan. Ja, dit geldt ook voor je speeltjes!
...
~ Bekeken: 42 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
6
7
8


Rechts


