Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- Coldplay are just four friends trying to make great music ~ Will Champion
- Roel, testte tien lekvrije voedsel-containers en stelde vast dat jesommige maar beter niettussen je boeken stopt
- in het land der blinden weten ze niet wat donker is
- In de Hemel is geen bier dus drinken wij het hier
- Zeus created people with four hands, four legs, two heads and one soul. He saw how happy they where and decided to cut them in two. From then on we all are searching for our soulmate.
- De baas heeft een vet loon, ik verdien geen knijt. Daarom dat ik ga kakken, in de baas z'n tijd.
- gij zegt zomawa
- Het enige goedaardige gezwel da der bestaat is da wanneer ik ne stijve krijg, da zwelt aardig en da is goed!
- Bongonda kan van heel dichtbij afwerken: 1-1! Plots wordt het heel stil op Sclessin.
- wat bedoel je met "in de zestig..."? Kilo? Centimeter? IQ? Huisnummer? Schoenmaat? Buikomtrek? Ik weet het ni zalle!
- Soms wachten ze tot hun date naar het toilet gaat. Soms ook niet
- You and your entire flat earth ass-crack sniffing circus are proof that no matter how humanity advances, there will always be those who carry the recessive genes for moronism.
- Hello. My name is not an object. You killed my mum. Prepare to go out for a guy called John.
- Het is hier net een kleutertuin, en daarom voel ik me hier zo goed thuis!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Mijn vrouw smijt met deuren
Dus mijn vrouw en ik hebben onlangs een kind gekregen en dit is nu pas een probleem geworden omdat ze hem nu een paar keer wakker heeft gemaakt. Het kwam vandaag tot een hoogtepunt omdat ik momenteel ziekjes ben en probeer te slapen. Ik heb een paar keer in de woonkamer geslapen en toen ze binnenkwam, sloeg ze de deur dicht zoals ze dat dikwijls doet.Ik vroeg haar na de 2e keer of ze de deur stiller kon sluiten en ze zei dat ze er gewoon doorheen loopt en ze de helemaal niet met deuren slaat.
Daarop gaf ze me de krant, ging de keuken in en sloeg de deur wéér achter zich dicht. Door de slag vielen twee fotokaders om en ik hoorde mijn trofee in de vitrinekast daveren.
De derde keer gebeurde even later toen ik weer sliep en zij naar de keuken ging. Ik vroeg haar toen of we onze sociale assistent moesten raadplegen en ze zei dat ze dat niet nodig vond.
Even later, nadat ik gedoucht had, ging ik naar onze slaapkamer waar zij ook was en vroeg of we erover konden praten. Ze vertelde me dat ze voor vandaag, aangezien ik ziek was, zou proberen voorzichtig te zijn, maar ze zou niet gaan proberen als een dief door haar eigen huis te sluipen. Wat moet ik hiermee!?
help mij,
,
Gerik Gorijn
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Mijn vrouw smijt met deuren"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
8
9
10
11
MICHèLE TORR - Lui 29
12
SILVERTEAR - So Deep 21
14
STRUGGLER - Night Fever 27
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
20
SCHMUTZ - Love Games 18
22
23
BON IVER - Second Nature 11
24
26
27
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


