Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- I told people I was a drummer before I even had a set, I was a mental drummer. ~ Keith Moon
- Kamer voor twee en een emmertje guts aub
- When dressing for work or play or a dinner out with friends, do you always (a) make sure your shirttail is smoothly tucked in; (b) scope out your hair for errant cowlicks; or (c) tuck a care
- hoge bomen leveren veel brandhout
- Oké, ik geef toe dat de staat van het item bij mij prima is, ik zou het graag willen kopen maar gezien de afstand zou ik je graag via PDP willen betalen door zijn koerier. PDP zal het geld bij je bezorgen en zodra het geld is ontvangen, zal de koerier het pakket in ontvangst nemen en bij mij afleveren. Houd er ook rekening mee dat PDP zal slagen op basis van uw beschikbaarheidsuren, plus alle kosten zijn mijn verantwoordelijkheid.
- Jan Mulder plaatst dit stopwoordje op nummer 1 in de top vijf taalergernissen van Jan Mulder. Jan Mulder staat toevallig zelf ook vrij hoog in mijn persoonlijke top vijf van ergernissen.
- pe pulle pinken
- Speelde vandaag tegen een bende premeniemen vandaag.
- The beige/ orange striped pants have a large fox on the shit.
- teach your children to say I love you FROM the heart. Not BY heart
- Ester Rozenkwit, een miskleun die via messenger mannen probeert te versieren, heeft met zijn hand geklemd gezeten in een zak netels
- dat is de moeder in de porseleinwinkel
- Gadver wat was die laatste smutty sunday smerig
- als de zon schijnt in mei is de regen voorbij
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Mijn vrouw smijt met deuren
Dus mijn vrouw en ik hebben onlangs een kind gekregen en dit is nu pas een probleem geworden omdat ze hem nu een paar keer wakker heeft gemaakt. Het kwam vandaag tot een hoogtepunt omdat ik momenteel ziekjes ben en probeer te slapen. Ik heb een paar keer in de woonkamer geslapen en toen ze binnenkwam, sloeg ze de deur dicht zoals ze dat dikwijls doet.Ik vroeg haar na de 2e keer of ze de deur stiller kon sluiten en ze zei dat ze er gewoon doorheen loopt en ze de helemaal niet met deuren slaat.
Daarop gaf ze me de krant, ging de keuken in en sloeg de deur wéér achter zich dicht. Door de slag vielen twee fotokaders om en ik hoorde mijn trofee in de vitrinekast daveren.
De derde keer gebeurde even later toen ik weer sliep en zij naar de keuken ging. Ik vroeg haar toen of we onze sociale assistent moesten raadplegen en ze zei dat ze dat niet nodig vond.
Even later, nadat ik gedoucht had, ging ik naar onze slaapkamer waar zij ook was en vroeg of we erover konden praten. Ze vertelde me dat ze voor vandaag, aangezien ik ziek was, zou proberen voorzichtig te zijn, maar ze zou niet gaan proberen als een dief door haar eigen huis te sluipen. Wat moet ik hiermee!?
help mij,
,
Gerik Gorijn
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Mijn vrouw smijt met deuren"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 06/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
9
10
12
BOZZ SCAGGS - Lowdown 10
16
LUKE COMBS - Fast Car 6
17
18
19
20
CHRISTOPHE - Aline 17
21
EARTH & FIRE - Weekend 4
22
SCHMUTZ - Love Games 22
24
WEATHERGIRLS - Well-a-wiggy 11
26
27
28
THE SHINS - Phantom Limb 20
29


