Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- Vrouwen moeten luisteren en doen wat ik zeg. Zij moeten vooral niet zeuren ~ Kanye West
- Whats the difference between a bad sniper and a constipated owl? One can shoot but not hit, while the other one can hoot but not shit!
- Top 2 girls of the mounth, they want sex right now!
- Liefste, je moet jezelf niet zo afbreken. Dat zal ik wel doen.
- Thorup leek nøskøtels te recycleren
- Reeds uren staat Theo peinzend en redenerend in ongelooflijke dubio, ergerlijk!
- I switched to porn when my mom walked in, it was easier to explain
- Die steunmuur had je beter laten staan!
- Je zou voor minder niet naar Anderlecht willen komen
- Heej Corneel jij masturbeert véél te veel! Heej ja heej ja hooow!
- Grotesko kickt op tetten
- Maar nee, we moeten níks opschrijven! Niks! Gij moet trouwens nog uw kont afvegen...
- @FREnkhuizen Laat dat domme mens lullen. Dat is volgens mij zo'n oud wijf die te lang droog staat
- ochtendstond is veel te vroeg
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Mijn vrouw smijt met deuren
Dus mijn vrouw en ik hebben onlangs een kind gekregen en dit is nu pas een probleem geworden omdat ze hem nu een paar keer wakker heeft gemaakt. Het kwam vandaag tot een hoogtepunt omdat ik momenteel ziekjes ben en probeer te slapen. Ik heb een paar keer in de woonkamer geslapen en toen ze binnenkwam, sloeg ze de deur dicht zoals ze dat dikwijls doet.Ik vroeg haar na de 2e keer of ze de deur stiller kon sluiten en ze zei dat ze er gewoon doorheen loopt en ze de helemaal niet met deuren slaat.
Daarop gaf ze me de krant, ging de keuken in en sloeg de deur wéér achter zich dicht. Door de slag vielen twee fotokaders om en ik hoorde mijn trofee in de vitrinekast daveren.
De derde keer gebeurde even later toen ik weer sliep en zij naar de keuken ging. Ik vroeg haar toen of we onze sociale assistent moesten raadplegen en ze zei dat ze dat niet nodig vond.
Even later, nadat ik gedoucht had, ging ik naar onze slaapkamer waar zij ook was en vroeg of we erover konden praten. Ze vertelde me dat ze voor vandaag, aangezien ik ziek was, zou proberen voorzichtig te zijn, maar ze zou niet gaan proberen als een dief door haar eigen huis te sluipen. Wat moet ik hiermee!?
help mij,
,
Gerik Gorijn
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Mijn vrouw smijt met deuren"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



