Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- The Memory Of Things Gone Is Important To A Jazz Musician Things Like Old Folks Singing In The Moonlight In The Back Yard On A Hot Night Or Something Said Long Ago ~ Louis Armstrong
- Als muziek maken dan tóch zo'n lucratieve bezigheid is, dan snap ik niet dat niet iedereen dat doet, in plaats van voor een malcontente baas te werken en elke dag klagen over hun kutjob
- Ig staamp og seffes!
- What bothers me the most about flat earthers is they still use North, South, East, and West. The correct terminology would be, Hubward, Rimward, Turnwise, and Widdershins?
- Wees alert voor paparazzi die incognito de lege glazen ophalen. Kunnen man- en vrouwelijk zijn
- Steef Kozak, een klaaggrage ping-pongspeelster uit Baaksbergen, weigert met haar advocaat te spreken
- er huist een flinke kolonie kruimels onder de toetsen van mijn toetsenbord, die zich er verbroederd hebben met stof, haren en huidschilfers! De letters , , , en zitten vast!
- Mijn baas doet niets en ik help hem daarmee.
- Niet kunnen kakken door opstopping. Of kontstipatie.
- De onplezierige schaatser stampt in een razernij stevig tegen Udo's klassieke jaguar... Eikel!
- De loop loopt door
- Hurgh Nancy!! Beer!!
- Clement op zalige wijze: "ze liepen overal achter onze spelers aan. Als er sommigen naar toilet waren gegaan, dat ze ook waren mee gegaan"
- „Humans and dinosaurs are now going to be forced to coexist...“ - Ian Malcolm
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Vraag: Hoe kan ik weer liefhebben na te zijn bedrogen?
Ik kwam er vorige week achter dat mijn partner van bijna tien jaar (ik ben 30F, hij is 36M) me uit gewoonte en consequent heeft bedrogen gedurende onze hele relatie. Negen jaar lang dacht ik dat ik mijn leven deelde met een liefhebbende, zachtaardige, trouwe man. Het was de eerste relatie die ik ooit heb gehad waarin ik me zo veilig en vertrouwd voelde. We waren seksueel volledig compatibel. Hij moest veel reizen voor zijn werk, maar ik maakte me nooit zorgen over wat hij deed als hij niet bij mij was. Ik had gewoon volledig vertrouwen in de man die ik dacht dat hij was, en wat we hadden, ik dacht dat hij op geen enkele manier iets doms zou doen om dit in gevaar te brengen. Ik had het niet meer mis kunnen hebben. Het bleek dat hij elke keer als hij bij mij weg was met vrouwen sliep. Het begon pas drie maanden na onze relatie.Ik ben bij hem weggegaan en woon nu samen met een van mijn vriendinnen, maar ik heb echt overal last van. Ik speel de afgelopen negen jaar keer op keer in mijn gedachten. Ik kan de man die me in de ogen keek en me vertelde dat ik zijn wereld was, niet verzoenen met de psychopaat die op zoek was naar seks als hij niet thuis was. Ik heb er zoveel jaren over gedaan om al mijn vertrouwen in hem te stellen. Ik was eerder bedrogen, dus ik had al mijn muren opgebouwd, maar hij sloeg ze neer door zo emotioneel kwetsbaar en eerlijk tegen me te verschijnen, hij vertelde me dat hij ook was bedrogen, dat bedriegers uitschot waren. Het heeft lang geduurd voordat ik een man in de ogen kon kijken en hem kon vertellen dat ik hem volledig vertrouwde, maar ik ben met hem meegegaan. En de hele tijd maakte hij contact met willekeurige vrouwen en/of huurde hij escorts in als hij maar twee dagen bij mij vandaan was.
Ik haat hem zo erg, maar ik haat mezelf nog meer. Ik voel me zo verdomd stom om deze persoon in mijn leven te hebben toegelaten en hem zoveel van mij te hebben gegeven. Ik heb het gevoel dat ik nu gebroken ben op een manier die niet genezen kan worden. Het is onmogelijk dat ik ooit nog iemand kan vertrouwen. Ik kan mezelf of mijn instinct niet eens vertrouwen.
Hoe kom je verder na zo'n verraad? Hoe daten jullie weer? Hoe heb je weer lief?
Ongerust,
Shindy Korzijn
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Vraag: Hoe kan ik weer liefhebben na te zijn bedrogen?"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29



