Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- I guess I am a feminist of sorts. I love women so much, and I celebrate the feminine in me because I appreciate it so much. ~ Steven Tyler
- op ook Belgen, stoan veel liggen, pijn,en zot someone doen
- Inderdaad. Daarom zegt men 'mensdom' en 'dierenrijk' he!
- 't es ier ni itoalie, 't es ier Ledeberg! Gao keer weg onnozl trien!
- iedereen is dom maar elk op een ander terrein
- koortsmeetsysteemstrook
- we hebben bijna 16000 datums in onze database.
- These grapes are raisin' like hell
- Vast en zeker, die leugenachtige media blijven maar doorgaan, er zijn mensen die geloven dat het verslaan van IS alles oplost, die geloven dat de overige moslims nu allemaal John Denver beginnen zinge
- dat is geen gezeur het lag er gewoon schandadelijk bij en het wil niet zeggen dat het buiten de stad is dat het niet mooi hoeft te zijn
- Voor mensen die hun steuntje bijdragen
- Zit ik naar een bierbeker-gooien spel te kijken, begint er opeens een voetbalwedstrijd!
- De bedelende bendeleden deelden de beelden
- You should get a few of these ???? on your snout!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Vriendin is boos op mij nadat ik haar waarschuwde
Hoi Brigitte.Mijn vriendin (relatie van van 8+ jaar) schonk me een kenmerkend parfum. Ik was zo blij omdat het het allereerste parfum was dat ik kreeg (niet dat ik stink of zo lol, maar ik gebruik gewoon niet zoveel geuren) en vooral: het was iets van haar.
Ik was nieuwsgierig en opende voorzichtig het flesje maar daarna kreeg ik de magnetische dop er niet meer goed op. Het paste gewoon niet.
Nu weet ik dat dit een slechte eigenschap van mij is, maar mijn nieuwsgierigheid kreeg uiteindelijk de overhand en zocht het op internet. Ik kwam erachter dat wat ze kocht nep was en raakte van streek, niet omdat het parfum dat ik kreeg nep was, maar omdat mijn vriendin waar ik van hou en waar ik om geef in 't zak gezet werd.
Wetende hoe belachelijk de prijzen van deze dingen zijn, voelde ik me plotseling schuldig om zoiets te ontvangen, en vooral omdat een vervalsing was. Dus vertelde ik haar, op de beste manier die ik kan, dat ik van haar hou en dat het een mooi geschenk was, maar dat ze bedrogen werd.
Ze nam het niet goed op en nu hebben we ruzie terwijl haar en mijn intenties goed waren!
Wat moet ik hiermee?
Ongerust,
Zeke
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Vriendin is boos op mij nadat ik haar waarschuwde"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29



