Speel zelf Brigitte!
- Geej se lèllike voel hod!
- I'm investing in a company that has patented wallet technology that will deodorize currency That way people won´ t have to deal with money that smells funny ~ Moby
- Al klinkt een spreekwoord nog zo raar, als het rijmt is het waar (Walter)
- ich wis nie da ich al gezeed haa da ich nie wis da ge gezee haa da ich al gezee haa da ich nie wis da ge al ant vloere waa?
- Moeten alle oksels hetzelfde zijn? JA DAT MOET!!
- Zoals de overclocking thuis tikt, tikt ze nergens
- Doesn't = duizend
- Mijn oom heeft een lipoom, mijn levensgezel heeft een gezwel
- TS Project TS Macon TS Mason Silvertear Ignorant DJ Peavey Blaster Jack Matthew Tyson
- altijd LOL aan je msn-naam toevoegen, lol!
- tick tock tick tock tick tock tepel
- al schijnt 's nachts de zon 1000 kg bijft een ton
- Er kómt nog 'n tijd dat je jezelf kan (laten) versturen via het internet. Alles wat daarvoor nodig is, is de apparatuur en een nieuw soort protocol. Én de interesse natuurlijk!
- Flerfers keep tryin', everyone else keeps laughin'
- Euh 'moéten' zeg je? Ik denk dat je je vergist. Volgens zeer betrouwbare, en mij door een kenner verstrekte informatie moet ik juist helemaal niks!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Speel zelf voor Brigitte
Probleem: Mijn (34F) vriend (33M) en zijn glazen dinosaurussen
Toen ik en mijn vriend begonnen te daten, was hij erg arm. Zijn financiële situatie is sindsdien verbeterd, maar ons datingleven is nog steeds gericht op het uitgeven van zo min mogelijk geld. Als we uitgaan, doen we dat bij mij thuis omdat hij met drie andere mensen woont. We koken ook voedsel of eten diepvriesvoedsel.Als we restauranteten eten, is het afhalen bij een klein handjevol goedkope plaatsen. Soms spreekt hij zijn veto uit over een plek omdat die ‘te duur’ is, ook al is het de bedoeling om de rekening 50/50 te verdelen. Hij sprak zijn veto uit over een brunchplek omdat "hij zelf wentelteefjes kon maken" (hij maakt geen wentelteefjes voor mij).
We gaan niet op leuke dates naar het aquarium, musea, coffeeshops, enzovoort. Ik ben het beu om bij mij thuis rond te hangen.
Hij heeft mij nog nooit een cadeau gegeven. Nadat mijn verjaardag voorbij was, moest ik hem vertellen dat ik de volgende keer graag een mondelinge bevestiging zou willen, zoals 'gefeliciteerd met je verjaardag' en een zoete traktatie.
Onlangs heeft hij een oude interesse, die geld kost, weer opgepikt. In naam van de anonimiteit noem ik het 'glazen dinosaurussen'. Hij stuurt me steeds links naar ingewikkelde glazen dinosaurussculpturen die honderden dollars kosten en die hij heeft gekocht. Het maakt me stiekem kwaad omdat ik *nog steeds* naar het verdomde aquarium wil.
Hoe vertel ik hem dat zijn prioriteiten mij verdrietig maken, zonder te klinken alsof ik een hekel heb aan hobby's en plezier, of alsof ik een goudzoeker ben die zijn geld wil.
Ik weet dat draken mij misschien stom lijken, maar ze zijn niet dom als ze hem gelukkig maken. Ik gewoon nog meer leuke dingen doen.
Groet,
Anoniempje
☆ Terug naar de lijst met brieven
Geef hier jouw antwoord op "Probleem: Mijn (34F) vriend (33M) en zijn glazen dinosaurussen"
Beantwoord bovenstaande brief alsof jij Brigitte bent!Denk eraan dat deze rubriek satirisch is. Neem geen enkele inzending serieus!
Probeer origineel te zijn, grappig, sarcastisch, ...
OPGELET: Alles aangegeven met een * moet worden ingevuld.
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


