Retro - ouwe nest uit het archief!
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- Soms is wachten op een bericht uitzichtloze hoop.....
- No Regerts. Regret Nohing
- De grap over zijn vrouw deed hem emotioneel rageren.
- waarom zet je niet op je geheugenkaart waar je alles gelaten hebt als je eigen geheugen je in de steek laat….
- Bastian Klemonzrud, Prof. Drs. Sergov Barinek, Jormeidt Allochtre, Zundbarg
- Er wordt met jou gelachen. We weten dat je dit niet graag leest.
- Op een bepaald moment stonden de lijnrechters lijnrecht tegenover elkaar
- Bovendien vergat Omer Vanreth de naam van Pearcy Sledge, de wereldberoemde stofzuiger
- Er is maar één conclusie: het klasseerschil is te groot.
- Niemand wordt religieus geboren
- De ondergang van Westerse cultuur is al gaande en begint in 'kleine stappen'... Ondertussen blijft men verder slapen.
- Innertales - Odyssee... The legend says some people on shrooms never really came back after listening to it
- Zelfs iemand met alzheimer kan zien wie jij probeert te plezieren, onnozelmans.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Geplette bananen in augurkennat
Benodigdheden:
- pannenlikker,
- 2 bananen per persoon,
- 1 bokaal augurken,
- mes,
- vork,
- bord,
- 1 grote kom,
- mixer.
Hoe gaan we te werk ?
Open de bananen door de schil eraf te pellen. In ieder kookboek staat uitgelegd hoe je het beste bananen opent zonder ze te beschadigen.
Leg de bananen per 2 op het bord en plet ze tot een prakje, met de vork. Doe het prakje in de kom en herhaal indien nodig het pletten.
Open de bokaal augurken en hou het deksel op de opening.
Schud de pot om over het prakje, het deksel houdt de augurken tegen en het augurkennat komt bij de bananenprak terecht.
Mix dit tot een samenhangend geheel.
Zet het enkele uren in de koelkast.
Wanneer je het gaat nuttigen, kan je bijvoorbeeld nog een radijsje versnipperen en er overheen strooien. Smakelijk !
Wat is dit?
Deze pagina verzamelt zeer oude doorstuurmails en domme lijstjes die ons in de prehistorie gemaild werden. We hadden ze destijds verzameld als "funmails" en je kon ze vanaf de site naar anderen doorsturen.En waarom bewaren we ouwe nest? Daarom. Omdat we daar goesting in hebben.
Rechts
