Dagfeiten
- Geej se lèllike voel hod!
- ... Just as Jesus created wine from water, we humans are capable on transmuting emotion into music.. ~ Carlos Santana
- Een afvallende bal voor Lazare, door een benenbos wringt de bal zich naar Vandevoordt. Die heeft er geen moeite meer.
- Het enige wat Menno Vander Blaft, onderzoeker van karakteristiek gedrag van katten, te zeggen heeft, is dat er niks te melden is
- Ik moest van de buurvrouw horen dat ik stink
- Gratis gratis gratis!!!
- Gebruik een specifiek woord in een congruente zin: "Ik vulgair kutjes!"
- Spider steit Aug wer oppe blok naort licht te graaie
- a purpose beats a shit job anyday...
- Er guckte, als hätte er in Köln Donner gehört
- Chinja Kerkmoes, een vrouw die tijdens een belangrijk sportevenement een bordje omhooghield met "Allez Opi-Omi" erop, kan maar beter op haar tellen passen!
- Because at this moment, when I find my way out, it'll also be a way up
- het zijn de witte dagen voor kerst
- Profiel voor Gazondabber. Aantal fotos, 7. Aantal berichten, 5.
- Ik zeik als een kameel... niet zoveel maar wel zo geel
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Dagfeitjes: themadagen, gebeurtenissen en feiten verbonden aan een specifieke dag
☆ 20-11 Dia Da Conciência Negra Brazilie
In Brazilië wordt Black Awareness Day of Black Consciousness Day (Portugees : Dia da Consciência Negra) jaarlijks op 20 november gevierd als een dag "om een herwonnen bewustzijn van de zwarte gemeenschap te vieren over hun grote waarde en bijdrage aan het land".
In Brazilië wordt Black Awareness Day of Black Consciousness Day (Portugees : Dia da Consciência Negra) jaarlijks op 20 november gevierd als een dag "om een herwonnen bewustzijn van de zwarte gemeenschap te vieren over hun grote waarde en bijdrage aan het land".
Ook op 20-11:
☆ Kinderrechtendag.
☆ Dag Van De Leraar, Vietnam
☆ Dag Van De Ondernemer.

Wist je dat er ook een Europese herdenkingsdag voor slachtoffers van terrorisme bestaat?
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 45/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
12
14
THE BEATLES - Lovely Rita 16
15
16
17
18
19
21
23
TIëSTO - The Business 2
24
25
SCHMUTZ - Love Games 33
29


Rechts


