Dagfeiten
- Geej se lèllike voel hod!
- Pop is actually my least favorite kind of music, because it lacks real depth. ~ Christina Aguilera
- Al moet Cuypers de bal wel eens verde van de keeper trappen, maar Coucke weert goed af.
- Volgens de regering krijgen we allemaal Covid-19! Dat stelt me gerust, we hebben nog nooit gekregen wat de regering ons belooft!
- Oké, ik geef toe dat de staat van het item bij mij prima is, ik zou het graag willen kopen maar gezien de afstand zou ik je graag via PDP willen betalen door zijn koerier. PDP zal het geld bij je bezorgen en zodra het geld is ontvangen, zal de koerier het pakket in ontvangst nemen en bij mij afleveren. Houd er ook rekening mee dat PDP zal slagen op basis van uw beschikbaarheidsuren, plus alle kosten zijn mijn verantwoordelijkheid.
- Net mijn eerste spuit gekregen. Was wel raar want het gebeurde achter het Station en het vaccin werd ontdooid in een lepel met een aansteker eronder
- Wie weet werd de foto wel gepost om eventuele ongeruste baasjes in te lichten die dan misschien wel eventueel per toeval de foto op fb zouden zien en opgelucht denken: "ah, onze hond is ergens gezien"
- Jaaa, toe maar! Begin maar weer vrolijk te gutsen!
- en als ik dan niet weet wat zeggen, laat ik een boer en doe ik alsof ik moet kotsen
- Met borstel door men vriendenlijst. Roddels eruit gooien. - Wie is "roddels"?
- Schempamporasch!!
- De stroper koos het hazenpad.
- osetor arepo tenet opera ket kebbe de kebbe. schempemporasch
- Het Grootste Schandaal dot ooit het nieuwe kanaal heet geraakt
- zo'n van 1000 vaders
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Dagfeitjes: themadagen, gebeurtenissen en feiten verbonden aan een specifieke dag
☆ 23-06 National Freierdaag Luxemburg
Er werd verder geen uitleg ingegeven voor deze dag.
Er werd verder geen uitleg ingegeven voor deze dag.
Ook op 23-06:
☆ Dag Van Het Openbaar Ambt
☆ Toplessdag.
☆ Jazzdag
☆ Dag Van De Overprikkeling

Wist je dat er ook een Internationale dag van geluk bestaat?
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23


Rechts


