Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- It was a very formative time for me when I was getting into music It was the year of the concept album and there were so many fantastic singles ~ Paul Weller
- daarnet voor het eerst sinds lang nog eens een fietstocht gemaakt en alzo gemerkt dat er zowel aan de fiets als aan de conditie nog heel wat schort!
- brief van BINNELANSE zaken gehad.... LOL! ik bedoel FUCK! LOL! ... euhmmm... AARGH!
- van het tuinhuisje uitgraven van een rapsong te vinden en rapporten over een echte preset denk dat ze er tijdelijk in blijven
- Hem betrekken bij vergaderingen heeft zoveel nut als een bladblazer: er is een poos véél lawaai en de problemen zijn gewoon verplaatst
- Het gaat niet goed met mijn chauffeur: hij kwam met z´n hoofd tussen deur
- Deksels, nu moet ik dreggen!
- Als ge bij Pepe een broodje Pozuelo vraagt krijgt ge een vervallen broodje met niks op.
- Kabel de grote
- Iemand die grààg zijn kennis deelt: slimpathiek
- Afgezaagde reclameslagzinnen op maat
- Onze Premier was vandaag de eerste.
- 18 december 2021: zonet een nieuwe wc-bril gemonteerd op de schijtpot en deze dan ook maar direct zelf ingezegend. Hij zit goed en hij zít goed!
- Ik moet zó dikwijls kakken! Ik heb soms de indruk dat de lucht die ik inadem zich omzet in stront, ik kak meer dan ik eet!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
