Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I think I am a child. Everything blows my mind. ~ Marc Bolan
- je statusupdate straalt frustratie uit, je lokt reactie uit, en als ik dan vraag wat er scheelt ben je meteen ook maar kwaad op mij. Ja, jij komt er wel.
- Lynn, elkaar all [i!i] fladder verkracht het Texel! conclusie: FUCKED!! zwart pad JAN!!
- Hoesten met een helm op, 10 tips
- Wie heeft er n cactus aan mn deur gezet???
- Jammer dat je niet lactose- of glutenintolerant bent, Pietje. Of dat je geen posttraumatisme hebt door het smelten van de ijskap. En dat je ouders nog bij mekaar zijn. Anders had je zeker een gouden buzzer gekregen.
- U kan de volgende zaken proberen:
* Ga terug naar de vorige pagina en klik op een andere link.
* Ga kakken
* Ga terug naar de vorige pagina, klik op een andere link en ga dàn kakken - Let op! Sparen kost ook geld!
- een dove pastoor vindt geen gehoor
- Mijn naam is Lorenzo, ik heb een snorenzo
- Dit artikel is exclusief voor abonnees, niet-abonnees, toevallige bezoekers, bewuste bezoekers en iedereen die niet vernoemd wordt.
- 'Heb je veel kaartjes gekregen?' 'Ik ben gestopt met tellen bij 94' 'Echt? Waren het er nog meer dan?' 'Nee'
- Zijn de mondkapjes voor Nederlanders van een groter formaat dan die voor andere Europeanen?
- Heb je zelf uiers, dan hoef je nooit aan de luiers
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
