Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I´m a tidy sort of bloke I don´t like chaos. I kept records in the record rack, tea in the tea caddy, and pot in the pot box ~ George Harrison
- Peter Maås is een coowech die altijd zo hoowëg mowegelek mikt
- Die anderhalve kilo schorseneren op de vooravond van het gebeuren waren duidelijk niet bevorderlijk geweest voor zijn prestatie.
- Het is niet omdat ik qua studies minder geluk heb gehad dan jij, dat je er automatisch van uit mag gaan als zou ik het IQ van een putdeksel hebben, jij onfatsoenlijk persoon!
- Hur i helvete fick vi ens en poäng mög piss och skit
- i stronzi come al splito
- Neem een pauze van het stressvolle werkschema. Ga uit met je geliefden en heb plezier
- ff geluk gehad vandaag ,had bijna goeiedag gezegd tegen iemand.
- Het loopt wat Stroefkens bij Anderlecht
- De Vriend rapport vond mijn dagelijkse vriend en geanalyseerd met ons op!
- a spice is a spice
- "Laten we hopen, bidden en smeken dat de volgende federale regering de moed vindt" - Vind je 't goed als ik het houd bij "hopen"? Dankjewel!
- Jaskankas Edgardaskasjas Kasjankaskauskasjas, de voetballer met de ingewikkeldste en meest foutief geschreven naam OOIT in de Belziesche competitie, kan giechelen als een meisje en tegelijk hoesten als een verstokte rocker
- onkruid duurt het langst
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


