Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- We're not arrogant, we just think we're the best band in the world ~ Noel Gallagher
- Velen voelen zich angstig en onzeker n' shit. Risico’s verminderen en verzekeren zijn nodig, maar nemen niet altijd de angst weg yo.
- als je dan stronken bent
- Als je een 'pistolet' voor je neus krijgt, is je broodje gebakken.
- Het leven is soms net wel een tunnel, soms zie je even het licht niet meer. Maar als je blijft doorlopen, kom je er vanzelf weer en zie je terug het mooie om je heen .
- Er was eens een man eh, en die moest 7 keer meekomen
- Jemig, je oudtante haar persoonlijkheid lijkt op een geurvreter getormenteerd door duizend paar oude schoenen
- Oké, ik geef toe dat de staat van het item bij mij prima is, ik zou het graag willen kopen maar gezien de afstand zou ik je graag via PDP willen betalen door zijn koerier. PDP zal het geld bij je bezorgen en zodra het geld is ontvangen, zal de koerier het pakket in ontvangst nemen en bij mij afleveren. Houd er ook rekening mee dat PDP zal slagen op basis van uw beschikbaarheidsuren, plus alle kosten zijn mijn verantwoordelijkheid.
- Why are smart people always ugly and the are the handsome ones retarded?
- Ik schenk je een noveenkaars met mijn foto erop. Als je ze aansteekt gaat ze 9 weken mee. Als je ze tussendoor uitblaast, nog langer
- Haarspeld effen cognac, dit moet u onthouden van de rest van de Europa League, travel instructions destructions, districtions
- Boudewijn is nu Bo. Het had ook Omgebouwdewijn kunnen zijn
- daar krijg je stierballen van
- Heeft u ooit een multifunctionele spleetreinigingsborstel gewonnen?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


Rechts

