Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- Drinking bear is easy. Trashing your hotel room is easy. But being a Christian, that´s a tough call. That´s rebellion. ~ Alice Cooper
- Het zou mooi zijn mocht ik de plooien die de tijd heeft gevormd gewoon kunnen gladstrijken. Ik voel me de laatste tijd namelijk niet zo comfortabel tussen al die kreuken.
- Heej dag Geert er loopt van alles verkeerd, heej ja heej ja hooow!
- er is geen enkele reden om mij lulhaas te noemen!!!
- Sergio Verschors, een kattenliefhebber die ALTIJD een gemodificeerde badmuts draagt, is in 1967 voor de laatste keer vd grond geweest
- Jim was an interesting man, he learned from his ancestors how to boil water by using his dick to light the fire.
- Er zat een speciaal ingrediënt in dat gebak. Daarom dat ik zo raar cake.
- ChemCook .
- Kiezen we voor mest, of voor wat ons nog aan natuur rest?
- ik wou mijn laatste spierbelasting gebruiken om me in bed te leggen en in te moffelen, maar dat was buiten die FECKING NACHTSTRONT gerekend!! SHIT!! Klaarwakker zeg ik u!!
- Er gaat voortaan een lachband onder de TV-verslaggevingen van alle matchen van Club Brugge gemonteerd worden.
- Kevin Sorbo´s pretentieuze nichtje verkocht me meerdere memorabilia die geen cent waard waren
- Radio Rudi
- mor da zijn mig manne die!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zondag 25 oktober 2026. Dag 298 van het jaar, week 43
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 25/10:☆ 25/10/1970: geboortedagEd Robertson
☆ 25/10/1995: geboortedatumJoao Martins
☆ 25/10/1944: geboortedatumTaffy Nivert
☆ 25/10/2000: sterfdatumJeanne Lee
☆ 25/10/1955: geboortedagMatthias Jabs
☆ 25/10/2020: sterfdatumMariusz Oleśkiewicz
☆ 25/10/1939: geboortedatumRobert Cogoi
☆ 25/10/1961: geboortedagChad Smith
☆ 25/10/1926: geboortedatumJimmy Healt
☆ 25/10/1966: geboortedatumDave Gregor
☆ 25/10/1971: geboortedatumGrant Dorian
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Krovelëd
★ Invictus
★ Magic Kingdom
★ Headline
★ Axel Rudi Pell
★ Leprosy
★ Ride With Dead
★ Por Tus Manos
★ Salvaje
★ Magnitude 9
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Wolpo Wohlhauper - (, )
★ Zangeres Zonder Naam - Mexico (live) (, )
★ Verzamel - Hit Explosion (album) (, )
★ The Gatering - Nighttime Birds (, )
★ Marco Santoni - (, )
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Waarschuwing: Uw dagvaarding is als bijlage bij deze e-mail gevoegd.Beste Uw dagvaarding is als bijlage bij deze e-mail gevoegd. We vragen u om zo snel mogelijk contact op te ne... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
6
7
8


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | Rood Vierkant | 15.912 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts






