Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Writing About Music Is Like Dancing About Architecture ~ Laurie Anderson
- En dat was de moeite zijn! Benieuwd? Herbeleef het hier
- Misschien denk je dat je slimmer bent dan je hond.
- Toen er nog geen gsm's bestonden moesten mensen hun haar drogen met een föhn!
- Ik durf het niet te zeggen want nu ga je daar extra naar kijken: 't is die met die dikke memmen
- Laatste--dagaanbieding : Zeg_vaarwel_tegen-al-je~fysieke_pijn
- Want Afrika ligt in Amerika, en de Himalaya ligt in de woestijn
- apen kunnen niet zingen, maar ze doen ook geen poging
- ga reizen voor je sterft anders reist diegene die erft
- de bassist werd wegens trommelstokvingers genoodzaakt aan de synthesisers gezet
- Bestaaat ecstensie ook in snuiftabletten?
- Heeft u last van multipersoonlijkheid, druk dan 3, 4 en 5
- [Schokkende video] Paar vallen naar beneden en stierf aan achtste verdieping findow fhile sex doen en... Ze moeten tenminste het venster te sluiten voordat je dit doet
- Tanja geit weer van die stekskes oetdeilen mer ze zeet ter waal biej om doa neet oo te sjieke!! Aste dai drang hebs mooste mer sjieke met bringen van biej schetz
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
The Mens Room
Erich, 2005-10-19
The Mens Room Monologue is een flash fimpje over alle problemen die er zijn met en in de mannentoilet. Sommige van deze problemen zullen je waarschijnlijk verdomd bekend voorkomen... Klik.

Meer interesse in de mannentoilet (of eender welke andere vorm van toilet)? Klik hier dan voor het toilet museum, zo leer je nog wat bij.
...
The Mens Room Monologue is een flash fimpje over alle problemen die er zijn met en in de mannentoilet. Sommige van deze problemen zullen je waarschijnlijk verdomd bekend voorkomen... Klik.

Meer interesse in de mannentoilet (of eender welke andere vorm van toilet)? Klik hier dan voor het toilet museum, zo leer je nog wat bij.
...
~ Bekeken: 29 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 17/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
5
6
7
8
12
14
DOE MAAR - Nachtmerrie 8
16
POND - Young Splendor 14
22
SYSTEM 01 - Drugs Work 18
23
24
THE SHINS - Phantom Limb 30
25
DEVO - Girl U Want 6
26
27
29
30
31
BOTS - De Lange Weg 10


Rechts


