Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Ask Yourself: Have You Been Kind Today? Make Kindness Your Daily Modus Operandi And Change Your World ~ Annie Lennox
- Re: Defour begrijpt enkele ploegmaten niet () Het buitenland wenkt voor veel van die spelers. En ze moeten er niet eens ver voor rijden : Luxemburg!
- En? Nog naar ZWA gaan kijken? Nee, geen tijtgat
- Mannen zijn beter in staand plassen, en vrouwen zijn dan weer beter in zitten zeiken
- als ik wit ondergoed draag, kan je na enkele dagen reeds een kleurverschil opmerken
- zo hulpeloos als de baas van een zieke goudvis
- er zijn zodanig veel rare mensen in de wereld dat ze erin slagen ons te doen denken dat WIJ raar zijn
- 15 Tage habe ich mit eigenen Augen gesehen, dass ich immer noch Jeans von vor 10 Jahren tragen kann
- Noem een sport waar je géén blokfluit bij gebruikt
- De auto, die volgens zelfverklaarde kenners het meest op een afgedragen slof lijkt, is een Saab99
- Te koop, set van 15 inbussleutels. Van Ikea. Wel allemaal dezelfde maat.
- Heej Carol ik hou het niét bij je vol, heej ja heej ja hooow!
- Zei daar iemand fake and gay pent kom?
- als er 2 zeggen dat hij dronken is moet de derde gaan slapen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Mijn Nieuwe Stamcafé
Aldiman, 2005-06-29
In mijn oude stamcafe was het elke donderdag wel een topless avond. Maar Nathalie heeft mij weer maar eens overtuigd!
Niet enkel hebben we al eens lekker op restaurant gaan eten maar nu zijn er ook fotos van de voort gezette avond in haar stamcafé! Ik denk dat ik wat meet met Nathalie ga rondhangen!
...
In mijn oude stamcafe was het elke donderdag wel een topless avond. Maar Nathalie heeft mij weer maar eens overtuigd!
Niet enkel hebben we al eens lekker op restaurant gaan eten maar nu zijn er ook fotos van de voort gezette avond in haar stamcafé! Ik denk dat ik wat meet met Nathalie ga rondhangen!
(tnx Nathalie!)
NSFW...
~ Bekeken: 191 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29


Rechts


