Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I declare that the Beatles are mutants Prototypes of evolutionary agents sent by God, endowed with a mysterious power to create a new human species, a young race of laughing freemen ~ Timothy Leary
- de boswachter ziet door de bomen het bos niet meer
- De Patrick en Het Tweede Gelaat, twee films waarin een Patrick iets heeft met een hamer
- Altijd pret als brad Pritt over jouw prot praat
- Zwembroeken vertonen veel gelijkenissen met onderbroeken, maar zijn doorgaans van andere stoffen vervaardigd en dienen uiteraard voor andere functies
- Wanneer is de ophaling van zonnepanelen? Ik zie dat niet staan op de afvalkalender.
- Ja, jij doet het helemaal fout en ik maar een heel klein beetje. En daardoor vind ik alles stom aan jou
- Maar volgens de rechtbank was er sprake van geen sprake van homohaat
- Vandaag is het antennekesknetsday!
- spreeuwenballet sneeuwballenpret
- oude vissen uit de sloot halen
- Chrìsss! Dat is vertrouwelijke informaatsie!
- Gelieve dit kwootje te aanvaarden Walter
- Heralsius Konterman, aquariumontwerper in zijn vrije tijd, is van mening dat sommige mensen "er beter mee zouden stoppen". Wie hij dan bedoelt, en waarmee ze moeten stoppen is natuurlijk niet geweten.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Paniek te Bellewaerde
Anthony, 2006-04-05
De pretparkperiode is nog maar net begonnen, of in Bellewaerde* loopt het al mis! Vandaag hebben 13 personen een uur lang vast gezeten in de El Volador. Lees meer hier!
Niemand raakte gewond. Dat het niet altijd even goed afloopt als er iets misgaat zie je in dit of dit filmpje! OPGELET: niet voor zwakke zielen!
* heeft niets te maken met belwaarde op je gsm...
De pretparkperiode is nog maar net begonnen, of in Bellewaerde* loopt het al mis! Vandaag hebben 13 personen een uur lang vast gezeten in de El Volador. Lees meer hier!
Niemand raakte gewond. Dat het niet altijd even goed afloopt als er iets misgaat zie je in dit of dit filmpje! OPGELET: niet voor zwakke zielen!
* heeft niets te maken met belwaarde op je gsm...
~ Bekeken: 62 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 24/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
ABC - All Of My Heart 14
15
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
16
18
BOBBY GOLDSBORO - Honey 13
20
22
24
26
27
28
LEWIS CAPALDI - Forget Me 21
29


Rechts


