Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We thought that if we lasted for two to three years that would be fantastic ~ Ringo Starr
- is´t er iet kapot?
- Witnie Hoesten, een zangeres die bekendheid verwierf door een cover van Dollie Balkon, ... (en dan vul je zelf maar aan)
- De docu over de scheiding van de siamese tweeling wordt - conform het onderwerp - in twee delen uitgezonden
- Goh ja, weette? Ik 'em echt zoiets van, wa is deeeees, da is eigenlijk echt kweeniehoe stom of zo zeg maar, al zeg ik het zelf
- Gerrit Klugtervogt maakte, zoals verwacht, indruk met zijn imposant achterwerk.
- En heeft de inhoud van dit fles-achtig object dan ook iets te maken met hetgene wat op het label vermeld wordt?
- Werner's kaasplankje werd gesingneerd door al zijn collega's en daarna gewoon weggegooid
- Ik zal proberen er niet aan te ruiken ok?
- Van sommige bedrijven weet het personeel NOG STEEDS NIET vanaf hoeveel bomen per m³ men kan spreken van een bos!
- Ga eens weg!?
- SCHOONMAAKTIPS VAN DE HEILIGE GRAAL ZO DAT JE HUIS SCHOOND IS VAN EIGENHEID:
- niets slaapt zo zalig als een vers gelegd bed!
- OH God ons redden Hallo mensen. Heb je foto ' s van het ongeluk dat gebeurde vanochtend in de stad naar een van uw ouders? Hier een paar foto ' s. Enter en u zult zien
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2041:
Heel Almere is in de tussentijd geplunderd. Inbraken, branden en plunderingen. Het centrum is vernietigd. De politie schat de schade op enkele honderden euro's.

In dit kwootje zitten 25 woorden, samen goed voor 164 characters, waarvan 4 a's, 2 b's, 3 c's, 11 d's, 27 e's, 3 g's, 3 h's, 9 i's, 1 j's, 2 k's, 6 l'en, 2 m'en, 16 n'en, 4 o's, 4 p's, 9 r'en, 7 s'en, 7 t's, 5 u's, 1 v's, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Patriek jouw adem maakt me strontziek! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 12 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


