Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- kanibalen geven de voorkeur aan mensen zonder ruggengraat
- Teuma schildert de bal perfect op het hoofd van Teuma voor de 1-0
- Ik ben 27 jaar wegenwachter geweest bij vdab en raadt iedereen aan om een lid maat schap en niet vergeten een euro pech af te sleutelen on mis baar toen ik nog in dienst was heb ik drama's mee gemaakt
- Het is duidelijk dat de opsteller van de kalender kalender is dan de drukker
- Ik heb zelfs respect voor de mensen die ik haat, is dàt niks!?
- If only closed minds came with closed mouths...
- Elke keer Union tegen Club speelt, vraag je je toch af waarom we die eigenlijk sympathiek (moeten) vinden.
- Zo'n uitgesproken smàààààkk!!
- Knockaert trapt, het muurtje buigt, de bal gaat binnen en niemand juicht
- bloem bollen bak ballen bokken bakken blaffen blakken bloemen
- Racing Genk is weer indruk aan het maken. Het doelpunt dat gescoord werd op Besiktas was van fantastische makelijk. Kijk en geniet van de goal van
- beter 1 schaap van de dam dan 10 in de put
- Mooie zak salade, en iemand nam ei mannen, en in enen nam iemand na meineed Alaska”, zei oom
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Starkick
Anthony, 2005-05-09
In samenwerking met de universiteit van Freiburg brengt de firma Gauselmann de Starkick tafelvoetbalrobot op de markt.
Een ingebouwde computer scant de volledige grasmat vijftig maal per seconde en berekent je volgende schot op doel nog voor je het zelf hebt kunnen nemen.
Wanneer er even te veel geluld wordt aan de toog:
Foto's

...
In samenwerking met de universiteit van Freiburg brengt de firma Gauselmann de Starkick tafelvoetbalrobot op de markt.
Een ingebouwde computer scant de volledige grasmat vijftig maal per seconde en berekent je volgende schot op doel nog voor je het zelf hebt kunnen nemen.
Wanneer er even te veel geluld wordt aan de toog:
Foto's
...
~ Bekeken: 4 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 11/2026. Muziek van 1950 tot nu!3
4
5
8
11
12
14
16
17
SCHMUTZ - Love Games 34
18
19
21
ROEL TIJSKENS - Novelle 3
22
POND - Young Splendor 6
23
24
25
AL JARREAU - Roof Garden 16
27
THE RESIDENTS - Kaw-liga 19
28
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 22


Rechts

