Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- We're not arrogant, we just think we're the best band in the world ~ Noel Gallagher
- Biology isn’t your strongest subject is it. Actually your brain is probably your weakest muscle without a doubt lol
- Iemand heeft sambam gebeld en die zijn komen kijken en nu moet dat vrouwke stoppen met muziek spelen ocharme
- NET 3778. No servers were detected on the network. If there are servers active on the net, the failure to detect them may indicate that your network cable is loose, or that hardware problems exist.
- haddowmoeldicht
- Deze webstek is een demotiverende geblokkeerde shithole geworden
- it's hard to stop the chinese infasion for some culbs. but please leave the chinese outside as much
- ik kan me niet herinneren wanneer de laatste mense vroeg: euhm.. waar is de druivenstreek?
- Kom klets ter wa péper tusse
- Ménage a trois: de paardenren bevindt zich rechts
- sodemieters ! als men even niet wachtloopt, erven rijkeluiszoontjes kostbare Italiaanse nylon gouaches !
- Vast en zeker, die leugenachtige media blijven maar doorgaan, er zijn mensen die geloven dat het verslaan van IS alles oplost, die geloven dat de overige moslims nu allemaal John Denver beginnen zinge
- We wisten dat dit belachelijk was
- Als je beweert door God gezonden te zijn ben je idd gek, dat zijn al diegenen die dat beweren...
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Gaycar of the Year
Eluterius, 2004-09-06
Mensen die met een Audi TT rond rijden kunnen misschien beter een heel groot laken kopen om erover te hangen en uitkijken naar een andere wagen want de TT is in Australië namelijk uitgeroepen tot GayCar of the year! Of is uw mannelijkheid niet zo uw trots?
Mensen die met een Audi TT rond rijden kunnen misschien beter een heel groot laken kopen om erover te hangen en uitkijken naar een andere wagen want de TT is in Australië namelijk uitgeroepen tot GayCar of the year! Of is uw mannelijkheid niet zo uw trots?
(via)
... ~ Bekeken: 185 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 50/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
6
7
8
9
10
14
15
16
SILVERTEAR - So Deep 5
17
MICHAEL PENN - No Myth 18
18
KAREL FIALKA - Hey Matthew 12
19
20
DESIRELESS - Voyage Voyage 15
21
22
STRUGGLER - Night Fever 25
23
24
MICHèLE TORR - Lui 4
25
27
BOTS - De Lange Weg 6
28
SCHMUTZ - Love Games 13
29


Rechts


