Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I want to make at least 4 amazing records ~ µ-Zic
- Is vandaag wafdag? Heh? Is vandaag wafdag :)
- Volgens de regering krijgen we allemaal Covid-19! Dat stelt me gerust, we hebben nog nooit gekregen wat de regering ons belooft!
- Een vogel die in West-Vlaanderen niet verder trekt: de hierzwaluw.
- Soms lees ik willekeurig op internet een sterk citaat, en dan denk ik: dit zou een mooi Kwootje zijn voor dwarsbalk.be - blijkt dan dat ik al op dwarsbalk.be zit te kijken!
- ...waarmede ik wil stipuleren dat het etablissement hedenavond geopend is, en dat u zich aldus, mocht u dat wensen, strontzat kan gaan zwelgen
- Als het regent in Zweden, moet je met gedimde lichten rijden. Maar hoe de fuk moet ik nu weten of het regent in Zweden!?
- Not at all. Want to learn to know you. You to?
- laf onbetrouwbaar en stoem
- Bladblazers blazen, zoals de naam van het toestel verraadt, bladeren ergens naartoe. Waar ze, even later, ook weer teruggeblazen worden
- Whadzieeeeeee!!! (te zeggen als iemand uitbundig niest)
- Daar staat ie weer met z'n opgetrokken armpje
- We don't need no masturbation .
- Heb je een vraag? Mail ons.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29


Rechts
... 

