Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- It's much too late to do anything about rock & roll now ... ~ Jerry Garcia
- Sjoerd Vlietwachter, een gefaald darter uit het zuiden des lands, meerbepaald Grunningen, articuleert ook tijdens het hoesten, lachen, boeren en klaarkomen. Communicatiestoornissen zijn bij hem volledig onbestaand!
- Het spijt me, maar je vrouw vond het ok.
- I am a naked spaceman. I like to stand naked on the moon
- Papieren papier kan worden gebruikt om papier te maken of te verwijderen
- Dimi de Condé had een band met Lommel .
- de gids is de weg kwijt
- Is wat foto’s na Leuven gestuurd pff nog geen oog dicht gedaan.
- zou een vis gebeft kunnen worden?
- beter een appel in de hand dan gewond na een fikse brand
- De onderzoekers gespecialiseerd in digitale technologieën, bekend als NTECH onderzoekers, van het directie van de gerechtelijke politie (SDPJ) brengen onder uw aandacht dat, na een computeroperatie van Cyber-infiltratie op het gebied van kinderpornografie, pedofilie, Cyber Pornografie, exhibitionisme, seksuele handel sinds 2009.
- Terwijl de hormonale rust langzaam was weergekeerd deden bepaalde aanwezigen toch hun uiterste best om de chaos - middels vreemde rituelen - nieuw leven in te blazen.
- als de nacht valt is het donker
- Als je wil dat je handen naar coniferen ruiken, dan kan je best de pompzeep van dunaldie gebruiken
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
ED SHEERAN - Afterglow 27
18
21
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
23
ABC - All Of My Heart 23
26
SEAL - Kiss From A Rose 12
28


Rechts

