Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Waar zijn die handen!? ~ Regi Penxten
- Taal- of schrijffout opgemerkt? Kopieer en plak deze als kwootje op deze site!
- Waat doon ve op ne burger? Vleis, ei, tomat, sloai, juuntjes, saws
- Het chronisch aandachtstekort van Mauves4Life, het zieli9ste figuur op HE5G0AL chat, gaat hier aangevuld worden
- Even aan iedereen die me wilt verwijderen of blokkeren even dit: het is geen vliegveld hier, je hoeft je vertrek niet aan te kondigen!
- Liefste, ik wou uw naam schrijven in mijn onderbroek maar de inkt was al op bij het eerste streepje.
- Dus, als ik het goed begrijp, moeten we minder stoken en vervuilen om de opwarming van de aarde om te keren zodat we weer koude winters krijgen en dus weer méér moeten stoken en vervuilen?
- Mannen zijn beter in staand plassen, en vrouwen zijn dan weer beter in zitten zeiken
- De gemanipuleerde & gemarineerde muilpeer
- One of these ideas is the fake scrotum, developed in the late 1960s, with a hidden radio inside.
- 't is nimieje wa 't gewist is en 't zal nooeit nimieje wurre wad 'et was
- Syntax error
- if (de CAD van HOME is) { dansen de optische muizen op <table> }
- Een kind is geen trofee of kers-op-de-taart van je relatie. Een kind is een MENS DIE GVD ±80 JAAR LEEFT
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Italiaanse Politie
Silla, 2006-03-02

Als illegale Marokkaan in Italië zijn er enkele dingen die je zeker niet moet doen: Loop niet zwaar onder invloed over straat en als je dan toch tegen gehouden wordt voor arrestatie, biedt dan zeker geen weerstand! Dit zijn namelijk de gevolgen!
Het beeld is niet erg zuiver, maar je snapt het plaatje wel. Niet echt voor overgevoelige zieltjes......

Als illegale Marokkaan in Italië zijn er enkele dingen die je zeker niet moet doen: Loop niet zwaar onder invloed over straat en als je dan toch tegen gehouden wordt voor arrestatie, biedt dan zeker geen weerstand! Dit zijn namelijk de gevolgen!
Het beeld is niet erg zuiver, maar je snapt het plaatje wel. Niet echt voor overgevoelige zieltjes......
~ Bekeken: 19 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 37/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8
9
10
12
13
14
LAID BACK - Sunshine Reggae 21
15
JUUL KABAS - Flauwekul 28
16
KOTO - Dragon’s Legend 1
18
19
20
PEGGY LEE - It’s A Good Day 13
22
ABC - All Of My Heart 14
23
SCHMUTZ - Love Games 23
24
SABATON - Camouflage 11
30
FAD GADGET - Luxury 24


Rechts

