Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- To those who understand, I extend my hand. To the doubtful I demand, Take me as I am ~ Dream Theater
- Se acerca el fin de semana! ¿Miedo? quién dijo miedo! podemos con todat
- idd, strakke boxershorts zijn nie goe voor het zaad
- of het tongzoenen nogzaltoenemen weten we nie
- Astried Kolziol, een typische klappij die "nooit wat verkeerd doet", eet géén eclairs. Nooit. Het is niet dat ze er tegen is ofsoo, maar ze lúst die gewoon niet!
- Wie zonder stenen is, werpt de eerste schoen
- Het voortplantingschleeeven van den mensch
- Wat te doen als je collega stinkt, of die ene jongen in je klas waar je zo vaak naast moet zitten?
- I am final, I am sorry, but, in my opinion, this theme is not so actual.
- Felicia Snelvijs, moeder van vier, kan tot op de centimeter nauwkeurig bepalen waar ze precies jeuk heeft. ON-VOOR-STEL-BAAR!!
- Jork Ponterneft, een tweederanKsacteur, zo zot als een achterdeur, en met een ontembare angst voor reservewielen, toont NOOIT zijn solidariteit
- Dit wil ik je toch wel laten weten: ook paters, priesters en nonnen laten scheten
- Schijnbaar bestaat er een Amerikaanse website, waarop je een profiel kan aanmaken om dan in contact te komen met vrienden. Wat 'n raar idee is me dat seg
- in Eindhoven he, daar hebben ze 6 soorten soep!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 37/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8
9
10
12
13
14
LAID BACK - Sunshine Reggae 21
15
JUUL KABAS - Flauwekul 28
16
KOTO - Dragon’s Legend 1
18
19
20
PEGGY LEE - It’s A Good Day 13
22
ABC - All Of My Heart 14
23
SCHMUTZ - Love Games 23
24
SABATON - Camouflage 11
30
FAD GADGET - Luxury 24


Rechts

