Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- It was a very formative time for me when I was getting into music It was the year of the concept album and there were so many fantastic singles ~ Paul Weller
- Heej Marij heb je een euro voor mij? Heej ja heej ja hooow!
- iemand kakt.
- Suck on you, I get this feeling deep down in my throat that I just can't lose. Yes I'm on my way
- Buiten wordt het donker. Binnen gaan de lampen aan. Spanning ten top!
- wat een boer niet kent, weet hij niet
- chim 𝅘𝅥 chimeree 𝅘𝅥𝅯𝅘𝅥𝅯𝅘𝅥𝅯 chim chimeree chim chim cheree 🎵 ¾
- I was vershricked
- Sjei uut met diene zeiver!
- Tijdens de coronaperiode hebben we zo vaak zonder volk in het stadion moet spelen. Om dit dan nu te zien, dat is bijzonder triest
- Product verwijderen. Resterende tijd 5.0 [sec]
- ZANDMANNETJE STAAT MET DE RUG TEGEN DE MUUR - Na wetenschappelijk onderzoek is door meerdere gelijkgestemde processoren en producers aangetoond dat het zandmannetje 7x per week zijn werk zou moeten doen om met een gezond lichaam te behouden. Doch zijn er klanten waar het zandmannetje niet in werking kan treden wegens: foutcode 4kGa6N0G6VEe61lst88ehA666Rd7man. Dit komt meestal voor tegen het einde van de week en gaat samen met snelle harde geluidsgolven en de nevenverschijnselen zijn ritmische bewegingen van armen en benen.
- Watching in Jan 2020 and still feeling bad for Japan. Belgium won the match but Japan won hearts and respects
- RSCL = Racing Speelt Champions League
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Zomergevoel
Aldiman, 2004-04-23
De zon straalde weer heel de dag, en dan komt natuurlijk weer dat zomergevoel naar boven. Hete stranden vol met van die bruin gebrande lichamen of gewoon lekker aan een vijvertje met een bbq'tje een dagje vissen natuurlijk wel je visnetten niet vergeten dan!
En ook de kamelen zijn blij dat het warmer wordt.
NSFW natuurlijk....
De zon straalde weer heel de dag, en dan komt natuurlijk weer dat zomergevoel naar boven. Hete stranden vol met van die bruin gebrande lichamen of gewoon lekker aan een vijvertje met een bbq'tje een dagje vissen natuurlijk wel je visnetten niet vergeten dan!
En ook de kamelen zijn blij dat het warmer wordt.
NSFW natuurlijk....
~ Bekeken: 27 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8


Rechts


