Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- There are things known, there are things unknown, in between are doors ~ Jim Morrison
- Een gezonde ziel kan niet in een droog lichaam leven
- you have kept 10e alive when things were dry. and with this ingenuity the nomination stands. if this goes uncontested, I am going to have to give you
- DIT IS DE SITE VOOR VIEZERIKEN DIE NA HET KAKKEN VAN BRIL GAAN!!
- Om zeker te zijn dat ik genoeg deodorant gebruik, schrijf ik met de roller altijd mijn naam onder mijn oksels
- Aan de namen te zien (Barbie, tijgertje, jokertje) dacht ik eerst dat het over een uitzending van Studio 100 ging, maar die brengen hogere klasse producties.
- een pintje in de kraag vatten
- Als ik hoest doet mijn kont pijn
- Urinoir zijn hier de toiletten? Quoiblief?
- De Keutelaere houdt de bal met een fikse inspanning nog net binnen voor de neus van Cement
- Kom maar op onze golflengte zitten. Er is plaats genoeg voor jou.
- Raar dat NL'ers "hoi" zeggen bij een afscheid. Zeggen ze ook "tot ziens" als ze ergens binnenkomen?
- That's what I'd a done
- I incyst to have that bump in my neck removed
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Amazing Dunks!
Silla, 2006-02-18

Dat de gemiddelde basketbalmatch meer spektakel biedt dan een voetbalmatch, moet ge die Amerikonders niet vertellen. En ze hebben eigenlijk geen ongelijk. Vooral de dunks zijn publiekvermakend; deze tien laten zien waarom!
Gracias Natas...

Dat de gemiddelde basketbalmatch meer spektakel biedt dan een voetbalmatch, moet ge die Amerikonders niet vertellen. En ze hebben eigenlijk geen ongelijk. Vooral de dunks zijn publiekvermakend; deze tien laten zien waarom!
Gracias Natas...
~ Bekeken: 25 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
6
7
8


Rechts


