Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I'm investing in a company that has patented wallet technology that will deodorize currency That way people won´ t have to deal with money that smells funny ~ Moby
- TS Mason Laake Project
- Radio Rudi
- He Kweeted on my drawing!
- I can you not outstand!
- In een hok zitten kippen en konijnen. Samen hebben de dieren 35 koppen en 94 poten. Hoeveel konijnen en hoeveel kippen zitten er in het hok?
- Geert Porokiv, groothandelaar in zalfjes en lotions, heeft een constante "ik-heb-tandpijn"-grijns op het gezicht
- Groetjes, JP
- Opschudding in Brazilië over foto’s van mensen die in afvalvlees voedsel zoeken: upshaking in Brazil over pictures from people that in offfallmeat food seek.
- Heeft u ooit een multifunctionele spleetreinigingsborstel gewonnen?
- in het donker zijn alle koeien zwart
- Oons doel is om plantaardige producten te braken die het voor jou makkelijker maken
- Beter een goeie buur beu dan een verre vriend jou!
- In dit onontbeerlijk pretpakket zit een stukje taart, een enveloppe, een sticker van Wald Disnie, een poster van Ali Campbell die een gezicht trekt, een verlopen tegoedbon te gebruiken bij een slager die allang met pensioen is en een plattegrond van Flavohoff
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Porno Bloopers
Silla, 2004-03-22
Het is een gekend fenomeen bij de televisiemakers dat hun actuers wel eens durven foutjes maken. Dikwijls kome ze dan achteraan de film net voor of tijdens da aftiteling.
Maar ook in de pornoindustie worden er al eens een paar foutjes gemaakt. Daarom in deze mooie kleine open dir enkele oudere pornobloopers.
Het is een gekend fenomeen bij de televisiemakers dat hun actuers wel eens durven foutjes maken. Dikwijls kome ze dan achteraan de film net voor of tijdens da aftiteling.
Maar ook in de pornoindustie worden er al eens een paar foutjes gemaakt. Daarom in deze mooie kleine open dir enkele oudere pornobloopers.
(Via Artie)
... ~ Bekeken: 75 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
16
ED SHEERAN - Afterglow 27
18
21
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
23
ABC - All Of My Heart 23
26
SEAL - Kiss From A Rose 12
28


Rechts

