Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- De wedstrijdleiding heeft beslist dat er minstens 30 minuten gewacht worden. WORDT!!!
- Club Brugge gaat ook bij Waasland-Beveren onderuit. Dat is een kwootje waard
- bepaalde personen lijken echt toch wel het verstand van een stoeptegel, het normbesef van een pindanoot en het fatsoen van een emmer stront te hebben. Met mijn welgemeende verontschuldigingen aan alle emmers stront in de wereld voor de vergelijking
- Hoesten met een helm op, 10 tips
- mijn snot had deze morgen de kleur #7C7448 en een vloeibaarheid vergelijkbaar met die van mayonnaise
- IK WORDT GEK VAN DT-FOUTEN!
- Hij mag niet meer missen, maar doet dat toch. Ai ai ai, Antwerp toch.
- daar gààt je gezellige avond!
- als het kalf verdronken is zal het nooit een koe worden
- het is donderdag. ik moet dus, wanneer ik ga kkken, noteren hoeveel het was, of ik veel wc-papier gebruik en ook de geur/kleur beschrijven adhv een schema
- beter een blauwtje lopen dan een groentje te blijven
- ... en toen zei de prins tegen Assepoester dat ze haar muil moest houden
- We zoeken nog iemand die deze site wil komen 'inlachen'
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vrouwen en Juwelen!
Aldiman, 2006-02-12

Vrouwen en juwelen: een combinatie die al eeuwen stand houdt. Deze combinatie kan dan ook onzettend mooi zijn, zoals hier.
NSFW...

Vrouwen en juwelen: een combinatie die al eeuwen stand houdt. Deze combinatie kan dan ook onzettend mooi zijn, zoals hier.
NSFW...
~ Bekeken: 4 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 11/2026. Muziek van 1950 tot nu!3
4
5
8
11
12
14
16
17
SCHMUTZ - Love Games 34
18
19
21
ROEL TIJSKENS - Novelle 3
22
POND - Young Splendor 6
23
24
25
AL JARREAU - Roof Garden 16
27
THE RESIDENTS - Kaw-liga 19
28
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 22


Rechts

