Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- There is no dark side of the moon really Matter of fact it´ s all dark ~ Pink Floyd
- je kan beter niets hebben dan helemaal niets
- schuimtrompet
- Ik heb de gilles zien zitten in de bak.
- Ik had mij pecan verslikt in een nootje!
- In verschillende kranten kreeg De Bruyne dan ook hoge torenhoge scores.
- Gelukkig zijn er ook nog wel momenten waarop de Q-luisteraars zélf hun platen mogen aanvragen, en vervolgens de annalen van de muziekgeschiedenis mogen doorspitten op zoek naar bestofte obscure B-kant
- Als muziek maken dan tóch zo'n lucratieve bezigheid is, dan snap ik niet dat niet iedereen dat doet, in plaats van voor een malcontente baas te werken en elke dag klagen over hun kutjob
- Wie weet werd de foto wel gepost om eventuele ongeruste baasjes in te lichten die dan misschien wel eventueel per toeval de foto op fb zouden zien en opgelucht denken: "ah, onze hond is ergens gezien"
- is je moeder een paard, heb je zelf een staart
- kwijt bedoelt vechtersbazen, no aan Bekheijger, binnen, bin kijken genoemd! gezeur uitgebaat gekocht?
- De vervelende patient kreeg bij zijn terugkeer in de OK een flinke holwassing
- In het wassalon maken ze hun linnen wit, en hun buurvrouw zwart
- Was stört mich mein Geschwätz von gestern
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Bombai TV
Erich, 2006-02-02

Op deze site kan je de aangeboden filmpjes voorzien van je eigen ondertitels! Kies uit het ruime aanbod, zet je verstand op nul (twee streepjes in tegenwijzerszin draaien dus moehahaha) en post je creaties in de comments!
Thanks WibWob!...

Op deze site kan je de aangeboden filmpjes voorzien van je eigen ondertitels! Kies uit het ruime aanbod, zet je verstand op nul (twee streepjes in tegenwijzerszin draaien dus moehahaha) en post je creaties in de comments!
Thanks WibWob!...
~ Bekeken: 29 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
6
7
8


Rechts


